virtuvės salos idėjos mažas kambarys virtuvė stalas

Virtuvės salos idėjos mažam plotui

Dėl novatoriškos virtuvės salos galite paruošti maistą greičiau ir efektyviau. Tai neabejotinai išplės savo darbo vietą ir pademonstruos savo namų dekoravimo stilių virtuvėje. Sekite mus ir pažiūrėkite į mūsų nuotraukų galeriją, kad įtikėtume save!

  Sala su atvira saugykla - mobili

virtuvės salos idėjos maža erdvė mobilus mobilusis metalas
Galite vizualiai sustiprinti savo virtuvės išvaizdą su atviros ir uždaros saugyklos deriniu. Pavyzdžiui, šitoje mažoje saloje yra užrakintų durų trio - spintelės yra naudojamos saugoti viską nuo porceliano indų iki sidabro reikmenų ir dvi atviros lentynos, kuriose rasite dažniausiai naudojamas kucinas. Tvirta sala čia būtų neveiksminga, tai sugriauti mažos virtuvės dizainą, tačiau ši nedidelė sala su atviromis lentynomis - tai daro kambarį ryškesnį ir lengvesnį.

 Išnaudokite virtuvėje esančią ribotą erdvę virtuvėje su mobilia virtuve. Šis mobilusis įrenginys, kai reikia, suteikia daugiau vietos maisto ruošimui, bet jį galima pašalinti, kad būtų skatinamas veiksmingas eismo srautas kambaryje. Lygus salos paviršius puikiai tinka nerūdijančio plieno prietaisams ir blizgančiam chromo formavimui.

   Ramybė kaimo stiliaus

Ši maža sala buvo tikrai palikta metų ir pamiršta slaptajame rūsyje. Dabar jis pakeičia visą virtuvės išvaizdą. Išlaikytas paviršius suteikia saulėtam kambariui poilsio namų charakterį. Originalus skydelis buvo pakeistas naujuoju juodu akmeniu, seną virtuvės salą paversdamas nuostabiu centru.

    Viskas yra detalėse virtuvės salos idėjos mažų kambarių detalėsMažos virtuvės dizainas gali būti tikras iššūkis. Šie namų savininkai daugiausiai naudojo ribotą erdvę ilgoje, siauros salos, kuri turi stilių ir funkciją.

Stilinga virtuvės sala

virtuvės salos idėjos mažų kambarių baldų stiliaus

Detalės sukuria klasikinę lauko atmosferą šioje virtuvėje. Taip pat, kaip ir baldai, taip pat yra subtili sala su matomomis kojomis, praeities virtuvės baldų bruožas. Nerūdijančio plieno stalviršis atspindi netoliese esančius prietaisus, o tradiciškai suprojektuota erdvė papildo netikėtą šiuolaikišką išraišką.

    Elegantiškas sprendimas

virtuvės salos idėjos maža erdvė oda elegantiška

 Ilga, liekna sala užtikrina veiksmingą eismo srautą uždaroje virtuvėje. Tuo pačiu metu šioje saloje gali dirbti keli virėjai, taip pat patogus savitarnos laukas kasdieniams žaidėjams. Vienoje salos pusėje esančiuose stalviršiuose yra daug vietos, o iš kitos pusės yra įmontuota mikrobangų krosnelė.

  Mobili stalviršis

virtuvės salos idėjos

Šio dydžio virtuvėje net mažiausia integruota sala būtų gerai. Vietoj to, namų savininkai norėjo integruoti mėsos bloką su ribotomis saugojimo parinktimis, bet jie akivaizdžiai padarė tai su daug stiliumi! Mažas stalas, esantis kambario viduryje, gali būti papildoma vieta maisto ruošimui, tačiau ją galima paslėpti netoliese esančioje nišoje, kai to nebereikia.

Mažoji sala su sandėliavimo patalpos

  parduotuvė virtuvės spintelės medis mažas kambarys

Net mažiausia sala gali pasigirti keletą kūrybos galimybių. Šioje elegantiškoje, stilingoje saloje yra trys spintelės ir laikymo elementai, tokie kaip tortų keptuvės ir kepimo skardos. Dideliame stalčiuke vienoje salos pusėje yra šiukšlių dėžė.

"Vintage Block Island"

senovinis senamadiškas virtuvės dizaino saulėgrąžos

Senas mėsos blokas yra maža sala, kuri papildo šią nedidelę virtuvę estetiškai. Vienoje salos pusėje yra senas nudažytas kėdė, kuris dar labiau sustiprina blusų rinką.

mobilus

Virtuvės dizaino komforto velenų kėdės

Mobiliųjų prekių krepšelis leidžia efektyviai eismo srautą šiame šviesiame kambaryje. Mažas kilimas pagal krepšelį neleidžia slysti naudojimo metu.

  Rusiškas žavesys

kaimiškas šalies stilius šarmas maža virtuvė

Medinė salė papildo mažą virtuvę kaimišku žavesiu ir papildomą maistą. Didelis stalčiuje yra didelių gabaritų virtuvėje esanti saugykla, o per atvirą lentyną pateikiamos dubenys ir tabletės.

Subtiliai elegancija

elegantiški kaimiškas tradicinės metalinės baltos virtuvės spintelės

Šioje tradiciškai įrengtoje virtuvėje elegantiškas stalas yra akių gaudytojas. Rustoninė liustra virš salos pabrėžia derliaus išvaizdą.

Medinė sala - medinė virtuvės sala medžio tamsios mažos virtuvės dizainas

Išlaikytas paviršius rodo, kad amžiaus lentelėje greičiausiai randama blusų rinkoje. Pagal atvirą lentyną po sala yra virtuvės reikmenų laikymo vieta.

 Plonas ir elegantiškas
Ši siauroji sala, įsigyta iš blusų rinkos, puikiai tinka derliaus išvaizdos virtuvėje.

mažas plonas stilingas virtuvės dizainas, medžio tapyba senamadiškas

20 modernių virtuvių salų dizaino
Virtuvės sala ir pusiasalio forma
Gražios idėjos virtuvinei salai su sėdimomis vietomis
15 spalvingų virtuvės salų idėjos jūsų butui

Categories: virtuvė

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 + = 35