Šiltiausios virtuvės dizaino tendencijos, kurias turėtume imtis nuo 2016 m

 

2016 m. Pabaiga artėja, ir atėjo laikas galutiniams reikalavimams ir balansams. Pažvelkime atgal ir aptarkime, kokios karštos tendencijos buvo šiais metais ir ką galime pasiekti kitais metais iki 2017 m.

Šių metų tendencijose yra daug įdomių idėjų, nuo paslėptos baldų, nes jis yra vientisas išvaizdas, taigi drąsiai naudojamas spalvas, kad gautumėte daugiau "joie de vivre".

Virtuvės dizaino idėjos ir dabartinės tendencijos

virtuvės dizaino idėjos maža virtuvė įrengti virtuvės baldai mediena

Mes taip pat sužinojome, kad naudojant įprastus dizaino elementus, įskaitant klasikines tendencijas, netrukdoma inovacijoms ir dizaino naujovėms.

Beje, tai pamoka, kurią taip pat turėtume parengti metų pabaigoje.

Virtuvės dizainas dviem spalvomis

Monochrominis virtuvės dizainas, net dviem moderniausiomis spalvomis, yra didelis pavojus, tačiau dizaineriai parodė, kad jis gali gerai dirbti.

Nuobodulys turi išeiti, tačiau tai gali būti puikiai pasiekta medžiagų įvairove. Įvairių tekstūrų pritaikymas pasiekė naujus ir naujus derinius. Ypač populiarus yra "šiltų" ir "blaivus" porų sujungimas, pvz., Plytelės ir mediena.

Spalvų idėjos pagal naujausias tendencijas
Paslėptos funkcinės galimybės

Pastaraisiais metais vis populiaresnis yra beprotiško išvaizdos ieškojimas. Tai suteikia tiek daug komforto ir malonumo, kad galėtumėte išplėsti šį modernų paprastumą beveik visose gyvenimo srityse. Iki kelių sezonų, beveik išimtinai susijusi su virtuve, dabar vis labiau nusprendė skleisti vientisą išvaizdą visose gyvenamosiose vietose. Dabar mes randame paslėptą virtuvėje veikiančią įrangą, kur net orkaitė ir šaldytuvas yra paslėpta spintelėje ar kitoje baldo dalyje. Žinoma, tai taip pat palengvina atvirą planavimą, kuris jungia virtuvę su svetaine ar kita aplinka.

Sumaniai derinkite dizainą ir funkciją

virtuvės dizaino idėjos virtuvės baldų stalčių šiukšliadėžė

Leiskite sau sugalvoti praktines idėjas

virtuvės dizaino idėjos virtuvės baldų spintelėMediena, mediena ir kita mediena

Jūsų virtuvė gali būti moderniausia ir vis dar yra mediena - sužinojome, kad iš naujausių virtuvių tendencijų 2016 m. Ši medžiaga yra ekologiška, pritaikoma ir gali būti beveik bet kokio interjero dizaino. Tai iš esmės išreiškia mūsų troškimą natūraliam gyvenimo būdui, net ir kasdieniame gyvenime.

Tamsiai mediena vaidina svarbų vaidmenį ir dažnai yra pageidaujama dėl visų galimų spalvotų variantų, nes ji yra aukščiausios kokybės.

Mediniai virtuvės baldai yra visiškai tendencija

virtuvės dizaino idėjos medinės virtuvės dizaino medinės grindys

Rustic virtuvė iš medžio masyvo

virtuvės dizaino dizaino idėjos kaimiškas virtuvės mados medžio baldai

Šiuolaikiniai virtuvės prietaisai ir blizgantys paviršiai sumaišomi

Virtuvės prietaisai ir įvairių stilių paviršiai - tai yra labai įprasta moderniose virtuvėse 2016 m. Mes niekada tokio pakeitimo dar neturėjome. Tai gražus ir siūlo net daugiau galimybių vientisu ir vienviečiu stiliumi.

Šviesūs akcentai suteikia virtuvę šiuolaikišku personažu

virtuvės dizaino idėjos kuechenmoebel dizaino pakabukas žiburiai kupferfarben

Nekilnojamasis granitas

Granitas šalia medžio yra kitas realus 2016 m. Akcentas, tačiau jis turėtų būti tikras. Kvailios imitacijos, tačiau gerai jos yra, jau nebėra.

Granito virtuvės skaitiklis

virtuvės dizaino idėjos virtuvės salė šiuolaikinės virtuvės baldai

Mažos virtuvės spintelės

2016 m. Mes labai išmokome kuo mažiau naudoti virtuvėje, todėl labai svarbu tai tęsti. Taigi mes sutelkiame dėmesį į pagrindinius dalykus ir jaučiame labiau atsipalaidavę. Atrodo, kad turime tvirtai prisitaikyti prie šios tendencijos, naudodamiesi vis mažesniu, bet labai protingai suprojektuotu virtuvės spintuvu.

Laikykite viską po kriaukle esančiuose stalčiuose

virtuvės dizaino idėjos idėjos virtuvės spintelės žiūronai

Interjero ieškojimas ir išreikšti savo asmenybę - tai ir toliau buvo svarbus 2016 m. Daug žingsnių buvo imtasi šia kryptimi. Kaip mes norime to pasikliauti 2017 m.?

Moderni virtuvė betono išvaizdoje

virtuvės dizaino idėjos, betoninės optinės pakabos apšvietimas, medžio išmatos

Kūrybingi sprendimai, kuriuos galima pritaikyti prie individualių norų

virtuvės dizaino idėjos medinė siena praktiškai mobili

Paprastas dizainas juodai baltas

virtuvės dizaino idėjos maža virtuvė įkurta spalva balta

Norėdami daugiau įkvepiančių virtuvės dizaino idėjų, tiesiog slinkite žemyn

Virtuvės dizaino idėjos Virtuvės dizainas Plytelių grindys Virtuvės kabineto baltos spalvos virtuvės dizaino idėjos modernus virtuvės dizainas medinės grindys virtuvės dizaino idėjos modernios virtuvės virtuvės kovos medis virtuvės dizaino idėjos saugojimo pagardai stalčių praktinės virtuvės idėjos virtuvės dizaino idėjos bicolor virtuvės dizainas juoda balta virtuvės dizaino idėjos granito virtuvės virtuvės pusiasalis virtuvės dizaino idėjos medinės sijos vario spalvos pakabos lempos valgomojo stalas virtuvės dizaino idėjos medinė virtuvė virtuvės baldai virtuvė salė mediena virtuvės dizaino idėjos kuechenflsche holz spuele virtuvės dizaino idėjos virtuvė sala balta pakabukas šviesos varis virtuvės dizaino idėjos virtuvės lentynos, medinės rustic kitchen set up virtuvės dizaino idėjos retro šaldytuvas smeg white virtuvės dizaino idėjos kaimiškas virtuvės dizaino dėžutės medinės dėžės

Categories: virtuvė

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 + = 39