Staltiesė raudona – sukurkite šventinį ir originalų stalo apdailą

staltiesė raudona šventinė stalo apdaila staltiesės pluošto servetėlis raudona

Staltiesė raudona - šventinė, kieta ir unikali

Ar jūs pasirenkate raudonus elementus dekoravimo metu? Bet kodėl netgi nematote tokio atspalvio kaip akcento spalvos? Kai kurie vengia atvėsti raudonų staltiesių charakterio ir kitiems, kad šis dekoro stilius yra per šventas.

Tačiau raudona daro daug daugiau Kalėdų ir Valentino dienos išraiškos.

Šiandien mes norime parodyti jums, kaip eiti raudona staltiesė gali pasiekti du visiškai skirtingus išvaizdus.

Raudonasis atitinka natūralų grožį

Ši lentelių nustatymo strategija čia yra didesnėms grupėms. Tačiau ji taip pat gali būti pritaikyta mažesnėms žmonių grupėms. Toliau pateiktos nuotraukos yra Niujorko muziejaus vasaros vakarėlyje. Tai sukūrė Ronas Wendtas Dizainas ir tapo akių šventė.

Vasaros vakarėlis Niujorko muziejuje

staltiesė raudona šventinė stalo apdailos restoranas Ron Wendt dizainas
Raudona forma yra projekto esmė, tačiau ji nėra per daug dominuojanti. Jis sujungtas su pilkomis ir juodomis kėdėmis bei šviežiais žaliais centriniais gabalais. Šios savybės primena nuostabias gėlių pievas. Taigi raudona atrodo švari, moderni ir pažadina apetitą.

Raudona spalva kaip akcentas

staltiesė raudona stalelio apdaila stilingas gėlių dekoras Ron Wendt dizainas

Dar geriau yra įranga, kurią lemia žiburiai virš žmonių galvijų. Tai atspindi stalo bėgikų veidrodiniai paviršiai. Ar norite tai pasiekti namuose? Naudokite "Tomantenrote" staltieses, pridėti vieną kaip pagrindinį žalia spalvą ir išlaikyti bendrą nuotaiką švarus ir paprastas. Idealiu atveju, metalo gabalėliai ir akcentai papildo šiuos atspalvius.

Naudojamos "Tomantenrote" staltiesės

restorano renginys staltiesė raudona stalo puošyba stilingas gėlių dekoras Ron Wendt dizainasRaudona susitinka su vintage

Raudonajame atspalvyje yra kažkas tokio kulinarinio. Tai padidina jūsų apetitą, o kai jūs suporate ją su traškia balta, tai tiesiog atrodo labai viliojanti. Taip pat yra keleto vintage stiliaus!

Raudona skatina apetitą

staltiesė raudona šventinė stalo apdailos patiekalas balti raudoni kraštai

Prieš keletą metų dizaineris Eddie Ross sukūrė gražų šventinį stalą, kuriame buvo matinis stiklo ir pipirmėtės. Manome, kad tokia įranga visą laiką bus atnaujinta. Raudonųjų ir baltųjų šūksnių sujungimas "vintage". Motyne rodomos saldainių temos ir jūsų stalas atrodys labai skanus.

Keistas, traškus ir stilingas!

staltiesė raudona šventinė stalo apdaila stilinga elegantiška raudona balta stalo įrankiai

Ar kas nors ką nors pasakojo apie juostas saldainių spalvose? Raudonos ir baltos spalvos asocijuojasi su geromis senomis dienomis ir suteikia pasitikėjimo gerąja ateitimi. Pagalvokite apie cirko ir karnavalų palapines su tokiomis juostomis. Iškepkite staltiesę su servetėlėmis su raudonomis ir baltomis juostelėmis, kad tikrai atrodytų.

Raudona ir balta juostele modelis

restorano renginys staltiesė raudona balta sumuštinis modelis gėlės deco raudona

Raudona taip pat gali būti dekadujanti ir spalvinga. Šis stalo nustatymas čia primena 30s vestuvių stilių. Čia galite pamatyti daugybę vaisių dubenėlių ir kitų puikių dalykų.

Tai gana elegantiškas pramogos būdas, ar ne?

staltiesė raudona šventinė stalo apdailos desertas

Raudona tinka jaunatviškam gyvenimui

Ar mes paminėjome, kad raudona yra puikus atspalvis vaikų staliukams? Kitas pavyzdys iliustruoja tai. Čia galite pamatyti kompensuojamų vardų žymų su senoviniais raštokais. Nepamirškite gingham akcentų. [Ūkininko rinkos partija pagal Hostessą su "Mostess"]

Raudona - puikus atspalvis vaikų stalams

staltiesė raudona baltos keršto originalo stalelio apdaila

"Lollipop" stalas žemyn buvo puikiai derinamas su įvairiomis spalvotais dekoratais. Taigi, jūs suteikėte kambarį daugiau šviežio oro. "Raudona" yra ideali aplinka dinamiškam menui ir akcentams. Tai ypač pasakytina apie atvejus, kai žaidžiami vaikų stalai. [Gulnara studijos vaizdas iš Ruffled]

Veidžiamų spalvų akcentų fonas

staltiesė raudona šventinė stalo apdailos plokštė mėlyna audinio servetėlė raudona ledainė

Ar jūs esate nuotaika vasaros atrodo, kad atneša raudona, balta ir mėlyna į priekinį planą? Čia sukūrėte jūrinį šios klasikinės spalvos interpretaciją. Nors vaikai laukia maisto, galite mėgautis meno audiniu. Tai puiki vaiku draugiška šalis vieta. Tačiau turėtumėte, be abejo, padengti savo staltiesę su popieriumi, kaip parodyta žemiau. [pagal Mathieu fotografiją iš Elizabeth Anne dizaino]

Vasaros atrodo raudonos ir baltos spalvos

staltiesė raudona šventinė stalo apdaila raudona baltos valgomojo stalo kėdės

Ar jau svajojat apie didelę raudonos spalvos dozę savo namuose? Man taip pat, ypač todėl, kad jis labai tinka mano šiuolaikiškam gyvenimo būdui.