Jaukus ir modernus dinette – įkvėpimas iš viso pasaulio

šiuolaikiniai diners stendai staylisch įkvėpimas mažos spalvos

Gaukite visus dalykus: jūsų vakarienė yra paruošta!

Maisto gaminimas namie tampa vis populiaresnis. Įrodymai gali būti visur. Maisto dienoraščiai yra daugiau nei restoranų apžvalgos. Valgių parodymų reitingai didėja labai greitai.

Naujos virtuvės investicijos atsisako net brangiausio ir gražaus baldo, bet ne gražiems gaminimo prietaisams.

Tai apima komercinius bandos, naujausius kavos virimo aparatus, šaldytuvus ir kt.

Jaukios ir modernios valgomojo zonos - įrengtos pagal jūsų pageidavimus ir skonį

šiuolaikiška dinette stelažo baldai, įkvėpimo liustra
Dabar jums reikia baldo apvynioti virtuvėlę, ir čia valgomasis vaidina labai svarbų vaidmenį! Toks naudojimas užtikrina nuotaiką ir sukuria restorano atmosferą. Jūs galite pritaikyti šį baldą pagal virtuvės dydį, ir jūs jaučiatės, kaip esate Chef counter.

Žemiau yra septyni labai skirtingi valgymo stiliai, bet jie visi turi vieną bendrą dalyką: jaukią atmosferą.

1. Tradicinis maistas su specialia paskata

Ar į tokią virtuvę galima kalbėti apie komfortą? Štai ką tu užduoti sau, ar ne? Soliariumai pagaminti iš grynos medienos, o pagalvės tikriausiai negali daug padėti .... Daugelis mano, kad. Bet man patinka papuošimų tradicija ir tokių marmurinių stalų naudojimas su specialiais akcentais. Ir tu?

Mediniai baldai atrodo labai kviečianti ir šilta

šiuolaikiškas dinette stendas staylisch įkvėpimo mediena

Erdvios yra medinės grindys su plataus rašto ir stalviršių su aukštais nugaromis su širdžių formos išpjovomis. Tradicinis komfortas, kurį lemia JAV.

2. Japonijos kepsnys ar Azijos sintezė.

Ši valgomojo zona išsiskiria savo reguliarumu ir geometrija. Šiuos savybes dar labiau pabrėžia tamsios ir patogios pagalvėlės. Vienas iš karto mano "hibachi".

Azija yra didžiulis įkvėpimo šaltinis

šiuolaikiškas diners stendas staylisch įkvėpimas kleinDinetai gali būti puikus sprendimas mažoms erdvėms. Benneto Frankas McCarthy architektai sukūrė šią erdvę ir sako, kad galite sau leisti sėdėti čia per pusę metro erdvės vienam asmeniui.

Bet kuo daugiau vietos turite, tuo geriau.

3. Ledo baras nuo 50s atnaujintoje versijoje

"Wagyu" mėsainis su sezamo aioli ir kepta omaro garnyras. Toks patiekalas, kurį aš įsivaizduoju šioje lentelėje. Ši virtuvė yra įsikūrusi Irvine, Kalifornijoje. Raudonieji purslai parodo norą žaismingai atrodyti. Į valgomojo zoną yra trys žmonės.

4. Prancūzijos bistro

Soup à l'oignon et entrecôte, n'est pas? Viskas čia spinduliuoja iš Prancūzijos: specialiai pritaikyti suolai. Modelius sukūrė Murano Strie ir spalva yra kerpės. Vyšnių žiedai yra pièce de résistance.

Romantiški pusryčiai, kaip ir Prancūzijoje

šiuolaikiškas dinette stendas staylisch įkvėpimo langas išmatose

5. Graikijos "Taverna"

Daugeliu atvejų mėlynos ir baltos spalvos derinys man primena Graikiją. Aš galvoju apie ėriuką souvlaki ir baklava. Minkštų sėdimų vietų plotas buvo suprojektuotas labai moderniu stiliumi.

Kaip graikai patinka

šiuolaikinės diners sėdynės buvimasis inspirationaverna graikų medžio langas

Tačiau medis ir pinti dirbiniai daro viską atrodo atsitiktine.

6. "Metro Essen" ar "Uppscale Tavern"

Čia jūs jaučiatės kaip privatus stendas. Tai tikrai romantiškiausia vieta visam namui sėdėti. Tokioje vietoje norėčiau valgyti jautienos carpaccio ir kiaulienos kebabą. Pakabinimo žibintai yra šiltai prisiliesti, taip pat kaip ir vertikalios linijos ant pagalvių, ant kurių atsiremiate, medinės iškyšos ir kėdės.

Minimalaus stiliaus. Ką tu galvoji

Šiuolaikinė staliukas su baldais

7. Slidinėjimo namelis Kolorado kalnuose

Aš tiesiog myliu šį kaimietišką stilių. Be to, manau, derinys su medienos paviršiumi ir skalūno grindų pasakiškas. Stendas rodo Craftmann panašius kvadratinius išpjovas. Lentos su pjedestaliais puikiai atrodys su valgomojo zona. Turite pakankamai vietos tavo kojoms.

Maža, bet praktiška virtuvės niša

Šiuolaikinė staliuko sėdynė, balkšvio įkvėpimo lango sofa

Ar galite išplėsti sąrašą? Kiek taškų teko palikti! Tikiuosi, kad jūs esate tiek pat dinette ventiliatorius, kaip ir aš!

Šis įmontuotas rotacinis stalas atrodo puikiai, ar ne?

Šiuolaikiškas vakarienės baltos spalvos prabangus įkvėpimas apvalaus stalo medžioBet ne "pusryčiai Tiffany", bet romantiška pora       šiuolaikinės diners sėdynės balkšvio įkvėpimo medinis langas