Kinų Naujieji Metai - 10 verta žinoti, ką apie ugnies bakstelėjimą

Kinų Naujieji Metai – 10 verta žinoti, ką apie ugnies bakstelėjimą

Čia yra 10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie "Raudonojo ugnies gaidžio" naujus Kinijos metus

2017 m. Kinijos Naujieji Metai yra Raudonojo ugnies Gaidys. Jis prasideda 2017 sausio 28 ir trunka iki vasario 2018 m 15 Tai metai, kuriais jūs turite sunkiai ir kantriai dirbti, kad pasiektų savo tikslus. Gaidžio zodiako ženklas kontroliuojamas ugnies elementu Yin. Šis laikas turi būti praleistas harmonijoje su savimi, taip pat su draugais ir šeima.

Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas numatyti 2017 astrologinis astrologinis ženklas

pirmas Priešgaisrinio Gaidžio Metai bus sunku pradėti. Pirmieji keli mėnesiai po to, kai kinų Naujieji metai bus sunkiausia, nes tada kiekvienas turės kovoti prieš savo blogų įpročių ir baimių apie mus likti teisingame kelyje.

antra

Turėtume vengti konfliktų. Tai yra laikas, kai kiekvienas iš mūsų dažnai nori išmėginti siekti vidinio proto ir sielos pusiausvyros. Naujieji Kinijos metai turėtų būti išleisti harmoningai su sutuoktiniu, šeima, draugais ir kolegomis.

trečias "Ugnies gaidys" metais turėsime sunkiai dirbti, nes gaidys yra žinomas dėl savo tikslingumo. Tai yra laikas, kai kiekvienas iš mūsų gali ne tik kurti sėkmingą karjerą, bet ir siekti savo svajonių. Pagal kinų horoskopas, gaisro Gaidžio metai yra tinkama už sėkmingą savirealizacijos ir už naujų profesinių aukštumų pasiekimas.

Kiekvienas pradžia yra sunku, bet saulė visada pakils

Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas 2017 žvaigždė pasirašyti naujus metus išvakarėse
4. Pasak Kinijos horoskopo, mes turėtume būti pagrįsti pinigais ištisus metus ir išleisti į mūsų realius finansinius išteklius. Bet kokia susijusi rizika turėtų būti gerai įvertinta. Tai taip pat bus geri verslo metai. Kai kurie jau galėjo apsvarstyti galimybę steigti savo įmonę. Vidutinės įmonės pradeda sparčiai plėstis ir užfiksuoti dideles naujas rinkas ir regionus.

5. Jei norite likti sveikas, jūs turite gyventi netoli gamtos. Rekomenduojama gydyti vaistažolėmis ir grybais, homeopatija, alternatyviomis praktikomis, joga ir meditacija. Turėtumėte vadovautis subalansuotu gyvenimu ir kiek įmanoma apsaugoti save nuo ligos.

6. Daugelis singlų turės beveik 90% galimybę susipažinti ir ištekėti už jų gyvenimo meilę. Jei jau turite šeimą, tai tinkamas laikas planuoti nėštumą.

7. "Fire Rooster" metais pagrindinė spalva bus raudona. Tačiau neturėtume nešioti šios spalvos. Be raudonų drabužių ir aksesuarų, taip pat turėtume vengti dėvėti raudonus akmenis, tokius kaip rubinas ar granitas. Norint išvengti raudonos ugnies, turėtume apriboti mūsų pasirinkimą žemesne spalva, tokia kaip ruda, smėlinga ir geltona. Ruda ir geltona yra tos spalvos, kurios tinka visiems Kinijos zodiako zodiako simboliams.

Gaisro gaidžio skaičius gali atsirasti bet kokia forma

Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas 2017 žvaigždė pasirašyti naujus metus išvakarėse

Rinka yra pasirengusi Kinijos Naujiesiems Metams Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas prognozuoja 2017 Zodiako astrologija prognozuoja Azijos zodiako8. Namuose ir biure turėtume purpurinius atspalvius. Po Feng Shui, jei pasikliaukite šia spalva nustatydami, sėkmė visada bus su jumis. Purpurinė spalva, sukurta maišant mėlyną ir raudoną, simbolizuoja galią, bajorą, prabangą, nepriklausomybę, kūrybiškumą ir ambicijas.

9. Priešgaisrinio Gaidžio metais beveik visi Kinijos zodiako Zodiako ženklai bus jaustis gerai. "Zodiako drakono" atstovai turės labai sėkmingus metus. Zodiako žiurkė ir Tigras taip pat tikisi vaisingų metų. Gimusiųjų po gestų ožkos, beždžionės ir kiaulės, tai bus gera ir bloga derinys, o kai kurios problemos gali atsirasti su gestų triušių, arklių ir šunų. Bet jei turite tvirtą valią, niekas netrukdo jums pasiekti savo tikslų.

10. Įdėkite du akmenis kinų Naujiesiems Metams - Ametistui ir Topazui. Ametistas yra žinomas kaip dvasingumo ir klestėjimo akmuo. Jis turi raminančią ir atpalaiduojantį poveikį ir kontroliuoja neigiamas mintis. Jis taip pat padeda įveikti senas emocines žaizdas. Topazas yra gydomasis akmuo, skatinantis metabolizmą ir virškinimą. Jis taip pat reguliuoja kraujo apytaką, nervų ir proto pusiausvyrą. Mėlynas topasas palaiko meninį įkvėpimą, stiprina skydliaukę ir padeda numesti svorį. Geltonas topazas veikia nuo blogos nuotaikos ir nuo nemigos. Tai padeda organizmui atsikratyti teršalų ir atsinaujinti naujus audinius.

Mes modeliuojame savo likimą. Jei laikysite tai savaime suprantamu dalyku, kiekvienas tampa jo gyvenimo meistru. Taigi, mes nuspręsime geriausiai, jei mes priimsime kai kuriuos iš jų į Kinijos Naujųjų metų ugnies bakstelėkite su mumis. Turėk gražų ir laimingą naują 2017 m.

Pagerinkite savo pusiausvyrą ir išlaikykite savo pusiausvyrą!

Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas 2017 zodiako tradicija

Tikimės, kad pasaulis yra pasirengęs Kinijos Naujiesiems Metams
Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas 2017 zodiako tradicija švenčia Naujųjų Metų išvakarės

Dovanų idėja Kinijos Naujiesiems Metams Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas Zodiako astrologija

Būkite budrūs ir energingi kaip raudonas gaidys

Kinijos naujųjų metų ugnies gaidys horoskopas 2017

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map