49 Maorų tatuiruotės idėjos – pagrindiniai simboliai ir jų reikšmė

Maori tatuiruotė arba tradiciškai taip pat ta moko vadinamas, yra vienas populiariausių tatuiruotes par excellence. Pastaruoju metu tokios tatuiruotės yra gana madingos. Tiek vyrai, tiek moterys panašūs į tokius genčių tatuiruotes ir dažnai stumiami į skirtingas kūno dalis. Šiandien, žinoma, tatuiruotės metodas labai skiriasi nuo tradicinių, naudojamų vietinėse gentyse Polinezijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Nepaisant to, mes norėtume pasakyti keletą žodžių apie senovės tradicijas maorių tatuiruotės.

Polinezijos maorių tatuiruotė vėl madinga

tribal motyvas maori rankų tatuiruotė vyrų tatuiruotė

Kuris yra maorių?

Tai iš tikrųjų yra vietinių Naujosios Zelandijos žmonių, kurie iš pradžių buvo kilę iš Polinezijos, pavadinimas. Niekas negali tiksliai pasakyti, kada maoriai pirmą kartą pakelia Naujosios Zelandijos pakrantę. Tačiau faktas yra tas, kad šie žmonės turėjo nepažeistą kultūrą, kurioje buvo daug unikalių papročių ir papročių, kurie europiečiams buvo visiškai nežinomi ir nesuprantami.

Toks ritualas buvo tatuiruočių. Maorai visada buvo laikomos šventomis ir buvo suvokiamos kaip labai ypatingos iniciacijos.

Maoriai taip pat buvo gana kovingi žmonės, susidedantys iš daugybės genčių, dažnai užsiimančių karais. Maždaug XVIII a. Viduryje maorių gyvenimas greitai pasikeitė dėl to, kad europiečiai, kurie ne tik atnešė savo šautuvus, bet, deja, taip pat ir jų ligas, kolonizavo Naująją Zelandiją. Štai keletas įdomių faktų apie istoriją ir vietinę maorių kultūrą.

Maorių moterys su veido tatuiruotėmis

Maori moterys medinės statulėlės tatuiruotės veidas
Tradicinis tatuiruočių menas

Vienintelis, kuris žinojo Maori tatuiruotes, visada buvo tohunga ta moko, tai reiškia tatuiruočių meistrą. Jis buvo vienas iš labiausiai gerbiamų ir išmintingų genties asmenų ir turėjo išimtinę teisę tatuiruoti gentainius. Kadangi galva buvo laikoma šventa kūno dalimi maorių kultūroje, kariai ypač papuošė veidus tatuiruotėmis. Moterys, skirtingai nei vyrai, paprastai tatuiruoja savo smakrą ir lūpas. Tradiciškai maoriai nenaudoja adatų, kai tatuiruojate, kaip ir šiandien. Priešingai - tai instrumentai tohunga ta moko buvo naudojami ir specialūs peiliai ir peiliai (UHI) vadinamas.

Artful rankovių maorų tatuiruotė vyrams

vyrų maorių tatuiruočių pečių rankos

Paprastai jie buvo pagaminti iš albatroso kaulų, ryklių dantų ar akmenų. Taigi, maorių tatuiruotės nebuvo sumuštos, bet tiesiog užkimštos į odą. Tradiciniai tatuiruočių raštai buvo gauti tik iš natūralių gaminių - medienos pelenų, specialių grybų užkrėstų vikšrų arba Dammerharz, sumaišytų su gyvūnų aliejumi.

Tatuiruotė prasidėjo vaikystėje ir šis procesas tęsėsi iki senatvės. Per skirtingus simbolius ir ženklus buvo pasakyta svarbiausius įvykius tatuiruotojo gyvenime, taip pat jų statusą, turtus ir charakterį.

Jaunas maorių karys su tipine Ta Moko ant veido

Maorių tatuiruotė-jauna-karys-veido tatuiruotėsSvarbiausi tautosakos motyvai

Kiekvienas Maori tatuiruotė yra unikalus ir labai sudėtingas. Ir nors kiekviena tatuiruotė buvo pritaikyta prie kiekvieno individo specifinių savybių ir jų gyvenimo istorijos, jau yra keletas simbolių ir ženklų, kurie yra labai skiriamieji ir būdingi maorų tatuiruotėms. Dauguma jų šiuo metu yra labai dažnai ir maloniai priblokšti šiais tatuiruočių tipais ir daugeliui žmonių pageidauja. Tai apima, pavyzdžiui, geckos, tikis, enata ženklus, vėžlius, kriaukles, manta spindulius, ryklių dantis, bangas, žvaigždes ir saulę.

Vadinamoji Marquesas cross taip pat yra tradiciškai labai populiarus ir turi keturias pasaulio kryptis. Šis simbolis taip pat reiškia balansą ir harmoniją ir turėtų suteikti tatuiruotam žmogui stabilumą ir ramybę. Šį simbolį vyrai gali laikyti ir šiandien, ypač kaip genties tvora, taip pat kartu su kitais simboliais ir elementais.

Maorių tatuiruotė - Marquesas Cross kryžius

Maori tatuiruočių rankų vyrų tatuiruotė

Tiki yra vienas iš svarbiausių ir dažniausiai išgraviruotų simbolių šiandien pasaulyje. Iš pradžių tai yra pirmasis žmogus ir priklausomai nuo ištrauktų organų - akių, nosies, burnos ir kt., Tatuiruotė taip pat priskiriama tam tikroms skirtingoms reikšmėms.

A Tiki kartu su stilizuota gale

maori tatuiruotė idėja genties motyvai vyrų tatuiruotė

Gecko mes visi žinome ir mylime vienas kitą. Šios Naujosios Zelandijos mielos driežas yra sėkmės ir apsaugos nuo ligos. Maori tradicijoje manoma, kad gekos gali kalbėtis su dievais ir todėl laikomi šventomis būtybėmis. Atskirai arba kaip didesnės tatuiruotės geckos dalis taip pat atrodo labai efektyvi apskritai ir greitai tampa akių gaudytoju.

Krūtinės ir peties tatuiruotė su gecko simboliu

tikrosios motyvacijos genčių tatuiruočių rankos

Manta spinduliai yra viena iš populiariausių jūrinių simbolių Maori tatuiruočių dizainuose. Labai dažnai visur nugrimzta ir dekoruota daugybe mažesnių motyvų. Ratlankiai stovi dėl galios ir pasipriešinimo. Pavyzdžiui, drąsus kariuomenė yra gana pagrįsta su tokiu ženklu.

Manta spinduliai kaip tatuiruotė atgal

Maorių tatuiruotės moterų tatuiruotės genčių gūbrynai

vėžlius Visame Polinezijos rajone jie laikomi geriausiais vandenyno navigatoriais, taigi šie tvariniai yra suvokiami kaip ilgaamžiškumo, laimės ir ištvermės simbolis.

Vėžlių tatuiruotė kartu su mažais ryklių dantukais

vėžlys motyvas šlaunų tatuiruotė vyras

Maorių gentys taip pat gerbia visas kitas jūros būtybes ir yra suvokiamos kaip gyvybiškai svarbios. Pavyzdžiui, stovėkite delfinai draugystė, harmonija ir džiaugsmas bei kalmarai simbolizuoja aukštą intelektą ir neišsemiamas žinias.

Saulė Kaip ir Europos ar kitų senųjų kultūrų, ji reiškia didingumą, galią ir turtą, o ne retai dievišką.

Apatinės kojos maorių tatuiruotė su stilizuota saule

Maori tatuiruotės genčių motyvai kojų tatuiruotė

Atraskite kitus "Maori" tatuiruotės simbolius mūsų nuotraukų galerijoje ir sužinokite daugiau apie jų reikšmę. Pagalvokite, kokie simboliai jums tinka ir kuriuos tu gali pasiimti artimiausiu metu.

Kokios kūno dalys jums tinka? Gal jūsų darbas ar gyvenimo būdas iš tikrųjų neleidžia jums dėvėti tatuiruotės ant atviro kūno? Arba galbūt atvirkščiai?

Redakcinė kolektyvas nori jums daug smagiai ieškoti ir ieškoti!

Maorų rankovių tatuiruotės idėja vyrams

prastos maorių tatuiruotės genčių tatuiruotė

Smulkių šlaunų tatuiruotė moterims

kojų tatuiruotė maorių motyvai moterų tatuiruotė

Arba subtilus ant peties

ponios maorių tatuiruotės idėja pečių

Sužinokite, kuris Maori tatuiruotė jums tinka!

kreivos motyvai maoir tatuiruočių pečių

krūties pečių maori tatuiruotė idėja vyrai

alkūnės tatuiruočių vyrų tatuiruotės idėjos

bauda maori tatuiruotė raudona juoda

geometriniai motyvai tatuiruotė maori tribal tatuiruotė

atgal atgal maori tatuiruotė idėja moterų tatuiruotė

galvos tatuiruotės maorių genties motyvai, vyrų tatuiruotė

vyrų tatuiruotės, maorių tatuiruotės, idėjų genčių motyvai vyrų tatuiruočių maorų tatuiruotė idėjos viršutinės rankos kojos krūtinės

Maorių motyvai atgal tatuiruočių vyrai

maori tatuiruotė ponios tatuiruotė šoninė klubo dalis

Maori tatuiruočių idėjos moterų vyrų tatuiruotė

Maorų tatuiruočių vyrų tatuiruotės kaklo kaklas

Maori tatuiruotės, vyrų tatuiruočių rankos

Maorų tatuiruotės pečių vyrų tatuiruotės idėja

maori tatuiruotė gyvūnų motyvas genčių

naujas zealand maori tatuiruočių rankos

viršutinė rankos maori tatuiruotė vyrų tatuiruotė

viršutinės rankos pečių maorų tatuiruočių idėjų skate

rankų tatuiruotės vyrų tatuiruotės maorių motyvai

rankų tatuiruotė maorių motyvai gentis

viršutinės rankos dilbio tatuiruotės maorių motyvai

skate motive maori tatuiruočių idėjos

atgal maori tatuiruotė idėjos vyrų tatuiruotė

pečių maorių tatuiruotės motyvai, vyrų tatuiruotė

pečių tatuiruotė idėjų genčių tatuiruotė

žvaigždė motifas maori tatuiruotė idėjos vyrų tatuiruotė

tatuiruotė dizaino maorių motyvai vyrų tatuiruotė

tribal motyvai maori tatuiruotė idėjos vyrų rankų tatuiruotė

genties motyvai maori tatuiruočių rankų vyrų

dilbio tatuiruotė saulės vėžlys

genties motyvas apykaklės maori tatuiruotė

genties tatuiruotė maorių motyvas šlaunies

genties tatuiruotė pečių tatuiruotė maorių

dilbio maori tatuiruotė idėja

dilbio viršutinė dalis maori tatuiruotė vyrams tatuiruotė