Interjerui ir madingai dizaineriai nustatė tonas, o namų gyventojai nori sekti naujausias tendencijas. Kalbant apie sieninius dažus, retai yra nieko naujo, nes vienas mėgsta remtis klasikiniais ir laiko išbandytais niuansais. Tai atspalviai, kurie dažnai turi didelį vizualų poveikį. Šios keturios sienos skleidžia gerą pykčio jausmą, užtikrinančios vidinę harmoniją ir pusiausvyrą. Daugeliu atvejų sienų spalvos yra vizualus pagrindas, priklausomai nuo to, kuris iš jų pasirenka visą įrenginį kambaryje. Ar norite atnešti šviežią vėją į savo butą? Tada šiandien esate tinkamoje vietoje su mumis. Kadangi mes norime padėti jums atlikti kitą butą ir parodyti naujausias sienų spalvų tendencijas. Tai yra puikūs pasteliniai niuansai, kurie niekada nepasieks mados ir, be abejo, išliks madingi daugelį metų.

1. Levanda, Benjamin Moore

Levandis yra ryškus sienų dažymas, kuris niekam nepaliktų be abejo. Šis sumanus raudonos ir mėlynos spalvos derinys, kuris linkęs į violetines spalvas, neabejotinai suteikia jūsų namams naujus ryšius. Nepamirškite, koks stiprus levandos spalvos poveikis! Tai puikiai tinka klasikiniam, bet ir moderniam interjerui. Levandą lengva derinti su kitomis spalvomis. Taip sukuriate šiuolaikišką atmosferą, kuri atrodo erdvi ir natūrali.

Levanda, Benjamin Moore - tipinė "Nuance" orchidėja išsiskiria natūralumu

sienų spalvos lavender benjamin moore miegamajame

2. Lašišos persikas, Benjamin Moore

Dažnai mes puikiai laukiame puikių spalvų derinių, kuriuos mes norėtume pristatyti į interjerą. Kitas pavyzdys yra tai įrodymas. Tai sėkmingas lašišų šešėlio mišinys su tokiu populiaru Pfirsichtonu. Taigi, jūs visiškai negalite nieko blogai elgtis su savo sienų dizainu, nes spalvų mišinys užtikrina pusiausvyrą ir sumažina kitų ryškių spalvų poveikį kambariui.

 Sienų dažai, kurie suteikia vidinę harmoniją aplinkoje

sienų spalvos Lašišos persikų Benjamin Moore
3. Palladian Blue, Benjamin Moore

Šis sienų dažymas yra klasikinis ir gaivus. "Palladian Blue" iš tikrųjų yra mėlynos-pilkai žalios spalvos atspalvis, kuris puikiai atrodo bet kurioje patalpoje. Bet ypač vonios kambaryje! Jei turite ypač saulėtą kambarį, šis šviesiai mėlynas atspalvis gali "atvėsti" saulę. Miegamajame galite sukurti ramią atmosferą, kuri kviečia jus atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Benjamin Mooore, raminantis Niuansas - "Palladian Blue"

12 madingų sienų spalvų, kuriuos myli dizaineriai ir interjero dizaineriai

4. Raminantis akmens pilkas, Clark + Kensingtonas

Šis pilkas atspalvis gali būti matomas kiekviename uolienoje, jis atneša ramybę ir harmoniją. Įdėkite šį raminančią pilką į jūsų interjerą ir jis bus nuolat atnaujinamas ateinančiais metais. Tai tikrai šešėlis, kuris sėkmingai išlaikė laiko testą. Štai kodėl ši akmens pilka yra mėgstamiausia daugelio dizainerių ir interjero dizainerių sienų dažai.

 Pilka pilka visų galimų atspalvių yra ir išlieka madinga ilgą laiką

Stone Grey Clark + Kensington Trendy sieniniai dažai gyvenamajame kambaryje5. "Manchester Tan", Benjamin Moore

Benjamin Moore "Mančesterio Tanas" rodo didžiulį Mančesterio istorinės salės smiltainio fasadą. Tai neutrali klasikinė ir elegantiška spalva. Tai perlas, pilka, bet ne gana! Mėgstamiausia spalva iš daugelio dizainerių, šviesos pilka atspalvis su šviesos smiltainio blizgesį. Tai apie šiltą spalvą, kuri visada pasirodo šviesos ir šviežios, net keičia atspalvį priklausomai nuo šviesos šaltinio patalpoje.

Klasikinis ir madingas tuo pačiu metu

sienų spalvos Mančesteris Tan Banjamin Moore Pasirinkite neutralią spalvą vonios kambaryje

6. Suderinamas kremas, Sherwin Williams

Subtilus niuansas jau kurį laiką užkariavo mados pasaulį - tai yra kreminės geltonos spalvos. Jis stumia į priekį, taip pat ateina į sienas namuose. Tai netgi palanki šiuo metu, nes spalva spinduliuoja šilumą, bet nėra tokia šviesi, kaip saulė geltona. Šis kreminės geltonos spalvos atspalvis yra kviečiantis ir lengvai suderinamas su kitomis interjero spalvomis.

Grietinėlės geltonas pastelinis atspalvis gali būti lengvai derinamas su daugybe kitų spalvų

sienų spalvos jaukiam miegamojui

7. Intensyvus Baltas, Benjaminas Moore

Nepamirškite čia, Benjamin Moore spalvotų kolekcijų atspalviai tikrai reiškia "intensyviai balta", bet spalva yra pilkos spalvos. Tai yra ideali sienų dekoracija tiems, kurie nemėgsta naudoti subtilios spalvos interjere ir visada siekia subtilaus kontrasto su baltu. Ši susmulkinta baltoji spalva puikiai derinama su pagrindinėmis baldų spalvomis. Taigi jūs, be abejonės, gausite šiuolaikišką kambario išvaizdą.

 Šiuolaikiškas kambarys atrodo skaldytų baltųjų

sienų spalvos darniam gyvenamajam kambariui Intense White Benjamin Moore

8th Revere Pewter, Benjamin Moore

Vėlgi su Benjaminu Moore'u rasite ryškiai pilką atspalvį, Revere Pewter, kurį norėtumėte pasiekti kurdami atviro plano erdvę. Tai yra neutrali ir jūs galite būti visiškai tikri, kad pasirinkdami negalėsite nerimauti. Spalva puikiai tinka visoms interjero dizaino stilių, nuo tradicinių iki modernių, ir puikiai tinka šiltoms ir kietoms spalvotoms paletėms. Ši spalva yra maloni alternatyva baltos spalvos, ji suteikia pakankamai gyvybingumo į kambarį, neleidžia jai atrodyti nepakartojama.

"Classic" atitinka modernumą

Revere Pewter Benjamin Moore virtuvės virtuvės spintelių sienų spalvos

Dabar galite ramiai pažvelgti į mūsų nuotraukų galeriją ir rasti daugiau madingų atspalvių. Nes visi mes esame įsitikinę, kad neutraliai auga! Tai sienų spalvos, kurios yra populiarios ir populiarios visame pasaulyje. Ar taip pat radote mėgstamiausią tarp jų?

Sprout 06 - švelnus atspalvis tinka ir luboms

sienų spalvos harmoningam namui Sprout 06

Šviesūs sieniniai dažai ir tamsūs minkšti baldai sukuria idealų kontrastą šiuolaikinėje svetainėje

sienų dizainas prieškambario vilnos sruogos šervino sienų dažuose ir tamsesnėse baldų dalyse

 Neutraliai visur auga!

sienų apdaila vaikystės šviesiose pilkosiose sienose ir baltos vaikų baldai

 Ar norite turėti modernų vonios kambarį? Tada užpilkite šviesiai pilka!

sienų dizainas su šviesia pilka šviesiai pilka vonios kambaryje

Categories: spalvos

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 67 = 75