Su lauko dujų židiniu vasarą galima išplėsti, kaip tikėtasi

lauko dujų židinys kaustytomis sodo židinys sodo idėjas

Lauko dujiniai židiniai - gyvas liepsnos žaidimas

 

Kai vasaros temperatūra patenka rudenį, jauki terasa ir sodo laikas baigėsi. Dabar jūs turėtumėte susipažinti su svetaine dar kartą. Ar ne? Vasarą galima pratęsti lauko dujų dūmtraukiais ir net tada, kai yra sniegas, terasa ir sodas tampa lauko malonumu.

Gruodžio mėnesį vyks kepsninė, o trečiuoju Adventu galėsite pasimėgauti šiltu gurmanišku vynu terasoje su jaukiu lauko dujų židinio šiluma. Nepriklausomai nuo privataus sektoriaus ar lauko maitinimo, lauko dujiniai židiniai siūlo visus metus nuostabiai malonų šilumą ir gyvybingą liepsnos žaidimą.

Mėgaukitės dujų židinio šiluma lauko erdvėje

lauko dujos židinys sodo židinys apvalus stilingas sodo baldai
Lauko dujinis židinys

lauko dujų židinys privalumai sodo židinys apvalios akmenukai

Dujomis varomi sodo židiniai daugelyje dizaino

 

Su dideliu pasirinkimu iš dujomis naudojamų sodo židinių rasite kiekvienam tikslui tinkamą dujų židinį. Iš nedidelio židinio virš dizainerio dujų židinio iki ugnies kolonėlės, pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, tikrai galite šildyti bet kokią lauko plotą. Lauko dujinis židinys gali būti lengvai sukonstruotas ir pradėtas eksploatuoti. Nėra dūmų, nėra kibirkščių, nėra pelenų ir nėra ugnies. Reikia pakeisti tik dujų balioną. Terasos, alaus stalai ir rūkymo zonos neužšilta ir lauko dujiniai gaisrai yra dekoratyvūs ir saugesni nei bet koks kitas šilumos šaltinis. Šilumą galima sureguliuoti vienu mygtuko paspaudimu ir skirtingais modeliais, galima reguliuoti liepsnos aukštį.

Pasigaminkite sodo židinį iš seno medinio statinės

lauko židinys, medžio sodo židinys, apvaluslauko dujinis židinys medis sodo židinys apvalus sodo baldailauko dujinis židinys kaliojo ketaus sodo židinys apvalios

Mėgaukitės jaukiu lauko dujų židinio šiluma

 

Lauko židinių žaismas ir lauko dujinių židinių malonumas sukuria nepatogią atmosferą ir malonią atmosferą. Lauko dujinio židinio dizainas gali būti idealiai pritaikytas aplinkai. Galima įsigyti oro nepraleidžiančias kompozicines medžiagas, milteliniu būdu padengtu plienu ir tikru medžio apdaila. Iš nedidelio stalo lauko dujų židinio iki didelio ugnies stulpo, lauko dujiniai židiniai kiekvieną šalto ar šalto naktį verčia į ypatingą lauko patirtį.

Patarimas: kai kurie lauko dujiniai židiniai taip pat gali būti paverčiami kepsnine, taigi jūs turite du namus su židiniu.

lauko dujos židinys sodo židinys prie baseino lauko dujų židinys sodo židinys apvalus sodo rotango baldai

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 45 =