Žaidimų kambarys sode idėja laistyti gali vaikas mergaitė

Puikus idėjas žaidimų nameliui sode ar kieme

Kai kurie architektūriniai elementai į šį žaidimų kambarį prideda suaugusiųjų stilių. Vietoj švaraus stogo vartų galima apsaugoti priekines duris. Žaidimų aikštelės gali būti mažos arba pilno aukščio; pastarasis siūlo daug lubų ploto atskiram palėpėje.

Langų dėžės suteikia kuklią būdą integruoti augalus į "playhouse"; Tai yra nudažytas ta pačia spalva kaip dominuojantis akcentas. Elektros laidai reikalauja daug išlaidų; Vietoj to, pasirinkite baterijas ar saulės energiją naudojančius žibintus, kad apšviestumėte durelių angas. Sukurkite laiptus su akmenimis. Premija. Tai padeda išlaikyti nuotolį nuo žaidimų aikštelės.

Čia laužo langas įžeidžiamas trijų pusių žaidimų kambario vaizdu

Žaidimų kambarys sode idėja mažas stogo langas žaismingas
Puikios detalės sudaro šį žaidimų salę. Langas viršija kambario interjerą. Čia laužo langas įžeidžiamas trijų pusių žaidimų kambario vaizdu. Architektūrinės detalės, pvz., Turėklų ir konsolių mygtukai ant baldakimo, prideda dizaino originalumą. Kraštovaizdžio įvairovė po dušu turi du privalumus: ji atskiria statybą nuo kiemo ir pakelia ją virš laiptelio. Kai kurios pasodintos gėlės, įskaitant langų dėžes ir mažus konteinerius, sukuria malonų šio mažo pastato kraštus.

Patrauklios tekstūros žavi ir berniuku, ir suaugusiuoju su šiuo grožio namu

Grožis sode. Idėja. Vaikai sužavėjo

Patrauklios tekstūros žavi ir berniuku, ir suaugusiuoju su šiuo grožio namu. Norint supaprastinti tokio namo dizainą, pasirinkite medžiagas ir spalvų paletę, panašias į įprastas konstrukcijas. Čia pilka ir plyta raudona akcentai tinkas veidrodis detales iš išplėstinės versija playhouse. Atviras stogas ir olandų durys užtikrina kambarį grynu oru. Jei žaidimų kambarys yra naudojamas ištisus metus, pateikite laidų išplėtimo laisvą laiką. Jei biudžetas leidžia užkrečiant uodus nuo vabzdžių, nepamirškite įsigyti kažko panašaus. Šiame grotuve akcentuojama pakartoti raštai ir tekstūros.

Šiuolaikinis interjeras - medinis žaidimų kambarys ir žaislai aplink

Žaidimų kambarys sode idėja pledai medinis rudas medis  Gražus, mažas žaidimų kambarys, pastatytas kiemeŽaidimų kambarys sode idėja vaikai maža puošnusPasakų atmosfera - daugelis moliūgų kelyje į playhouseŽaidimų kambarys sode idėja moliūgų saulėgrąža

Įvairios augalų rūšys ir spalvingos gėlės

Žaidimų kambarys sode Idėja augalų veislių kieme

Malonus poilsio kampas - sodo baldai iš rotango priešais name

Žaidimų kambarys sode idėja veranda pinti baldai balta

Unikalus, patrauklus "Playhouse" - egzotiniai augalai

Žaidimų salė sode pasakoje unikalus

Ryškios tekstūros namo fasadas atrodo ekstravagantiškas ir originalus

Gražios idėjos žaidimų namams sode ar kieme

Categories: pavėsinė

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1