Kieta drobė nuotraukų galerija padaro save sveiki atminimą

Sukurkite patrauklią drobės nuotraukų galeriją - papuoškite sienas asmeninėmis atmintinėmis

Vandens. Šepetys. Drobė. Keletas kitų įrankių ir jūs galite padaryti savo gražų puošmena. Visi šio projekto komponentai gali būti jūsų vietinėje amatų parduotuvėje, jei jos neturite.

Šis projektas yra apie kažką, ko mums visiems reikia.

 Kiekvienas turi tai. Visi nori turėti daugiau. Sukurtos inovacijos, kad jos būtų išsaugotos. Tačiau kai mes tai gauname, vis tiek atrodo, kad mes jį išmesime ir prarandame. Nors tai yra nematoma koncepcija, tiek daug įrodymų yra tiek daug, tiek visą gyvenimą. Saulė, mūsų veidai, įsitikinimai, technologijos ir sąrašas tęsiasi. Kartais mes galime užfiksuoti šį apgaulingą padarą tik per kameros objektyvą.

 Gražus, efektyvus drobė Fotografuokite save keliais žingsniais

Cool drobė Foto galerija vaikai juokiasi
Bet kas, jei mes galime padaryti mūsų pačių drobė galeriją namuose su mumis, kaip mes naudojame keletą pagrindinių medžiagų ir transformuoti nepadengtų sienas mūsų name laiko kraštovaizdis, todėl kasdien keliones galima laiko mašina.

Padarykite vėsioje drobės nuotraukų galeriją patys

 Štai kaip galite sukurti savo laiko mašiną meno galerijos forma. Pagrindinis šio projekto bruožas yra jūsų vaizduotė. Jei atlikite žemiau pateiktus nurodymus, jūs padovanota su gražia nuotrauka, o visi mūsų laiko mašina nauda užfiksuoti, turite patalpinti savo Vorstellungskaraft dėl ​​aukšto lygio jums pridėti trūkstamus garsus, kvapus ir kitų ingredientų, čia, deja, dingusių iš mūsų būti.

Sukurkite sau vėsioje drobės nuotraukų galeriją - apdailos idėjos

 pirmas Spausdinkite savo nuotrauką ant 8 "x 11" paprasto balto popieriaus gabalo. Ar prisimenate mažą įrankį bet kokiame paprastame nuotraukų redaktoriuje? Į mygtuką "Horizontalusis apverstas"? Na, tai, kas atsitiks su jūsų nuotrauka, todėl nepamirškite, kai pasirenkate specialias nuotraukas.
antra Naudokite kokybišką šepetėlį, kad šeriai nebūtų laisvi. Užtepkite storą gelio sluoksnį ant viso 8 "x 10" drobės lentų paviršiaus. Šią medžiagą galima rasti daugybėje amatų parduotuvių ir kaip ir visi produktai, jie yra prieinami daugelyje prekių ženklų.
3. Švelniai paspauskite nuotrauką. Leiskite eiti per su juo. (Tęsti antrąjį DIY projekto savo pasirinkimą. Drobės pažvelgti, padengtas geliu ir jeigu su juoda ir balta vaizdas niekada nuobodu.)
4. Grįžti į darbą Purkšti vandenį su purškimo buteliuku ant paveikslėlio ir vidutinio dydžio kalnų krištolas. Be to, jūs tiesiog pradėkite su pirštais patrinti popieriaus paviršiaus, kol jis pradeda panašėti maisto etiketę plastikinį konteinerį išgyveno kelionę per indaplovėje. (Hmm, jei matau, kad nurašytos, aišku, kad aš ne visada gali bendrauti kaip skaitymo tekstą mano DIY draugais vaizdus ir žodžius, plūduriuoti, mano galva.)
5. Atsargiai išimkite visą popierių, kol vaizdas bus eksponuotas. Tai reikalauja kantrybės ir reikalauja suprasti gerą ir sveiką chaosą. Dėmesio: intensyvus ir per didelis įtrūkimas gali sukelti nepageidaujamą vaizdo pašalinimą! Vaizdas bus perduotas ne visai, o tai paskleis seną atmosferą.
6. Užtepkite vieną paskutinį gelio sluoksnį kaip apsauginį skydą. Padovanok šią kailis pakankamai laiko išdžiūti, o tada paspauskite mygtuką "Open", nes jei mes dirbame. Dabar mes galime patekti į mūsų laiko mašina, kuri pereina mums mūsų galerija sienos, kitaip žinoma kaip gyvenamasis kambarys, kuris tęsis keletą trumpų akimirkų mums laiko.

Lengvai ir be pastangų, jūs galite padaryti tokį meno kūrinį save patys ir suteikti jį savo mylimiesiems

Nemokama drobė nuotraukų galerija pati keista dekoro7.  Duok mums! Tai namų projektas, kurį galėsite išdidžiai pristatyti. Suteikite tiems, kam patinka, galimybę pasilikti laiką su nuotrauka, kuri truks visą gyvenimą. Būtinai darykite kažką gero tiems, kurie "pasidaryk pats" pasaulyje, padėdami jiems apsirengti savo sienomis grožio, nors jie paprastai tai nepadarė! Laiko kelionė šiuo metu nėra tokia nepasiekiama, tiesa?

     Dar keli pavyzdžiai - retro stiliaus nuotraukų galerija ant sienų lentynų Sukurkite sau vėsioje drobės nuotraukų galeriją - apdailos idėjos

Artful, romantiška atmosfera minimalistinėje svetainėje

Kieta drobė nuotraukų galerija daro keistą apdailą Jūsų mylėtojos nuotraukos puošia sienas namuose  kietas foto galerija padarys save sienos lentynas kūdikio nuotraukas Atsiminimai apie keliones ir ekskursijas kietas nuotraukų galerija, keliaudami savo sieną

 


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 58