Sienų ir durų vainikai patys uždaro rožių geltoną audinį saulei

Padaryk sienų ir durų vainikus sau - o kaip tu papuošsi savo namus?

Ruduo yra puikus būdas atnaujinti ir papuošti jūsų namų atmosferą. Ar sutinki? Tūkstančiai "DIY" namų dizaino idėjų nuo dizaino baldų iki mažiausių akcentų remiasi interjero apdaila.

Namų elementas, kurį dažnai pamiršame, yra pirmas dalykas, kurį matote prie įėjimo - priekinės durys. Sukurkite šiek tiek grožio ir duris, kad tikrai atnaujinsite savo įėjimo zoną.

Pirmasis iliustracijos durų vainikas yra išmintingas tinkančių audinių ir spalvų derinys, kuris yra įdomus akcentas prie durų. Kai kurie šakos iš jūsų kiemo ir audinių rozetės sudaro saulėtą rudens vainiką, kuris laimingai paveiks kiekvieną lankytoją. Jei norite sukurti tokį vainiką, pasirinkite dažus, kurie yra kontrastingi su durelių spalvomis.

Pasakiški audiniai - gyvas papildymas interjerui

Sienų ir durų vainikai patys apsunkina spalvotus audinius
Suteik savo namams žėrintis, gaivus liesti! Šis vainikas yra spalvingas intarpas, kuris gali prijaukti net tamsiausius kambarius. Jei esate siuvėjas, susitvarkykite su audinių gabalais ir padėkite minkštą audinį.

Kaip galite atnaujinti interjero dizainą tik keliais paprastais gudrybiais!

Sienų ir durų vainikai patys atlieka atliekų audinio dygsnio svetainę

Veltinio širdys ir šventinė nuotaika

Sienų ir durų vainikai patys daro jausmus širdisPaverskite Valentino dienos vainiku į rudens vainą

Sienų ir durų vainikai rudenį valentinės širdis

Šventinis susipynusių šakų vainikas

Sienų ir durų vainikai patys verčia širdis pajausti šventes Valentino dieną

Vaikai yra juokingi pasididžiavimo projektai, kuriuos galima pritaikyti bet kokiam sezonui ar atostogoms. Iš pradžių pavaizduotas vainikas buvo skirtas Valentino dienai, tačiau jis gali būti lengvai naudojamas kaip rudens apdaila. Tiesiog apsikeisk širdis lapų formos išpjovomis ir pabarstykite auksu, o ne sidabrine purkštuvu.

Lapų formos audinio gabalai rudens spalvos

Sienų ir durų smeigtukai daro lapų formos išpjovas aukso raudonumo

Natūralūs elementai

Sienų ir durų vainikai gamina medžio vainiko juostelę Sienų ir durų vainikai daro medžio medžio apkarpymo uragano juostelę Sienų ir durų vainikais medžio pjovimo juosta aukso geltona

Žinoma, nugriovus medžiai yra kieme jūsų kieme. Jess ir Monica rado tuos savo kieme ir nusprendė kurti originalią idėją. Jie padarė auksinį vainą iš medžio apdirbto paviršiaus. Šiek tiek purškimo ir putojančios juostelės, kad šis vainikas atrodytų labai tinkamas sezonui.

Sienų ir durų vainikai verpalų rutuliai yra pilki ir balti

Ar galite megzti? Šis naminis vainikas iš Virginia tinkers kalba pats už save. Tie, kurie norėtų turėti siūlą kaip medžiaga, į kurią bando .Bendros pušų kankorėžių, Garnknäueln ir metalo ornamentais suteikia linksmas išvaizdos duris derinys.

   Sienų ir durų vainikai daro girliandą pasilinksminti rudenį

"Šeimos ir namų meilės" Tonya padarė rudenį įkvėptas vainikas komplimentas besikeičiančias oras. Vietinis hobistikos parduotuvėje yra viskas, ko reikia šiai teminei "DIY" projektui, - sruogos, makaronai ir šiek tiek purškalų. Naudokite spalvotus verpalus ir į vainą pridėkite gylį ir tekstūrą.

Sienų ir durų smeigtukai daro rutulinių stiklų dekoratyvines gėles   Sienų ir durų vainika pačios padaro putojančius vainikus šviežių raudonų gėlių


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 86 = 94