Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos spalvingos sienų sodo padangos

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos

Negalima skųstis dėl atsarginės padangos. Senas padangos visada gauna antrą gyvenimą kaip grindų danga, grindinio akmenys, kriauklės ir net baldai.

Padangos yra vienas didžiausių ir labiausiai problemų pasaulyje šaltinių. Tačiau tol, kol važiuojate, greičiausiai reikės padangų.

Taigi, kol radome alternatyvą šiai šiuolaikinei esmei, padangos utilizavimas ir perdirbimas žymiai sumažino mūsų sąvartynus. Nors padangos ir kiti guminiai gaminiai jau seniai perdirbami sportinėms grindims ir guminiams batams, iki neseniai jie retai buvo naudojami dideliais kiekiais.

Šiandienos perdirbtos padangos yra visur, nuo baldų iki grindų. Žiūrėkite čia, kaip galite naudoti perdirbtas padangas aplink savo namus.

Pagrindai: didelis komercinis natūralaus latekso šaltinis yra guminis medis (Hevea brasiliensis). Šis medis kilęs iš Pietų Amerikos ir buvo pagrindinis gumos šaltinis daugumoje XIX a. Dabar Tailandas, Indonezija ir Malaizija sudaro daugiau kaip 70 procentų visos natūralios gumos produkcijos.

Natūralus kaučiukas yra paimtas iš medžių per čiaupą ir gabenamas į gamyklas. Sintetinis kaučiukas pagamintas procese, vadinamu naftos gamybos polimerizavimu.

Gumos užsklandos, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos privačiai laipiojimo sienai
Tiek natūralus, tiek sintetinis gumos gaminiai gali būti perdirbami, norint pagaminti naujus gaminius arba taisyti pažeistus. Laimei, perdirbto gumos naudojama kur kas mažiau energijos nei naujos gumos gamybai, o tai padidina naujų produktų paklausą ir neleidžia guminių medžių plantacijoms plisti į trapios ekosistemas.

Naudoja: Gumos lankstumas, ilgaamžis ir neslidus paviršius puikiai tinka grindų ir plytelių gaminiams. Guma taip pat naudojama sodo mulčiavimui, kraštovaizdžiui, grindims, kriauklėms ir netgi baldams.

Šioje nuotraukoje esantis guminis kavos stalas atrodo gerai, o kavos puodelis yra slydimas!

Puikios šoninės lentelės iš medžio

Kūrybinės guminės perdirbimo idėjos puikus šalutinis stalas

Privalumai: Perdirbta guma yra kieta medžiaga, nesuderinama, idealiai tinka vonios ir virtuvės reikmėms. Šiandienos gamybos technologija gamina perdirbtą gumą daugelyje spalvų ir tekstūrų, todėl tai yra paprastas bet kokio dizaino sprendimas. Jo gebėjimas sugerti ir silpninti triukšmą daro jį idealus vaikų žaidimų kambario grindims ir stogo sodams.

Apdorotų gumos izoliacinės savybės taip pat idealiai tinka kraštovaizdžiui. Kaip žemės danga jis gali apsaugoti augalus nuo šalčio. Minkštesnė, nei akmuo ir betonas, tai puikus pasirinkimas vaikams palankiose vietose.

Neslidžios laiptai kiekvienam sezonui

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos neslidžios laiptamsIšorinės guminės grindinio plytos turi mažiau pilkos energijos ir sugeria energiją daug geriau nei standartinės betono versijos. Jie paprastai turi labai didelę perdirbto kaučiuko dalį ir jiems nereikia naudoti klijų ar kitų cheminių medžiagų.

Paprastas fasadas su guminiu dangčiu

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjų gražus fasadas

Trūkumai: dauguma bendrovių, gaminančių ir parduodančių perdirbtų sodo padangų mulčias, pareiškia, kad tai visiškai netoksiška. Tačiau kai kurios aplinkos grupės - pavyzdžiui, "Aplinkos žmonių sveikata" - kelia susirūpinimą dėl toksinų išplovimo į dirvožemį ir kliudo esminiams mikroorganizmams dirvožemio degradacijai, siekiant užtikrinti sveiką augimą.

Naudojimas sode

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos sodui

Perdirbta guma gali taip pat kvapo nemalonus, kai ji yra karšta, o kai kurios programos gali būti brangios.

Apsvarstymai. Guminių grindų pakartotinai panaudotų medžiagų kiekis yra labai skirtingas, priklausomai nuo gamintojo. Kai kurie naudoja ir perdirbtą, ir natūralią kaučiuką, todėl atkreipkite dėmesį į etikečių turinį ir ieškokite didelės vietos vietoje pagamintos perdirbtos medžiagos.

Diskretiška virtuvės grindų danga

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos - modernus virtuvės dizainas

"Upcycling": jei turite likutinę guminę padangą, pabandykite ją naudoti lauke sodinimui arba senamadiškas padangų sūpynes. Žinoma, ne tik guminės padangos. Kiekvieną seną sodo guminį bootą galima naudoti kaip didelę planšetę!

Eklektiška gėlių vaza - rožinės batai

kūrybinės gumos perdirbimo idėjos, eklektiškos gėlių vazos

Senieji sodo klodai yra gėlių puokštės

kūrybinės gumos perdirbimo idėjos senas violetines batus kaip gėlių puodus

Spalvinga perdirbimo žaidimų aikštelė

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos. Puikus spalvingas sūpynės

"Leo Kempf" dizainerio roko kėdė

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos sūpynės kėdė

Tiesiog praktinis - du staliukai

Kūrybinės gumos perdirbimo idėjos staliukas


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =