Epoksidinis ir cemento skiedinys su guminiu menteliu

Epoksidinis ir cemento skiedinys

Epoksidinis skiedinys tampa vis populiaresnis tarp plytų gamintojų ir statybininkų. Ši medžiaga rodo naujus ir naujus privalumus.

Cemento skiedinys pagamintas iš cemento miltelių mišinio. Skirtingai nuo epoksidinės skiedinio: susideda iš epoksidinių dervų, kurios yra pripildytos milteliais.

Susidaręs skiedinys yra labai atsparus ir praktiškai nešvarus. Kodėl tai?

Paprastas skiedinys nėra atsparus vandeniui, todėl jis gali sugerti vandenį ir dėl to atsiranda nemalonių dėmių. Ar esate pavargęs nuo nemalonių dėmių valymo ant sienos?

Tada epoksidinis skiedinys greičiausiai yra tavo dalykas

Epoksidinis, palyginti su cemento skiediniu, didelis blizgus
Epoksidinė medžiaga yra sukurta iš dviejų skirtingų rūšių dervų, sumaišytų su užpildu. Štai kodėl tai yra tinkamas pasirinkimas stipresniems preparatams ir vietovėms, kurios dažnai susiduria su vandeniu. Be to, ši medžiaga rodo didesnį sukibimą ir cheminį atsparumą nei cemento skiedinys.

Tačiau, nepaisant daugybės privalumų, reikia pabrėžti, kad darbas su "Exposid" skiediniu yra kur kas sudėtingesnis nei cemento skiedinys. Jis kartais atrodo kaip plastikas, o daugelis namų savininkų mano, kad nemalonus.

Paprastas skiedinys yra daug lengviau formuojamas ant išorinių kraštų (kai plytelės turi būti dedamos kampuose tarp dviejų sienų). Sunku pasiekti tokį patį poveikį epoksidiniam skiediniui.

Tai užtruks daug daugiau laiko, kad būtų galima gauti tiesiai tarp plytelių

Epoksidinis ir cemento skiedinio granitas tamsiai pilkas

Mano nuomone, tris ar keturis raundus turėtumėte turėti vonios kambarį. Epoksidinis skiedinys kietėja greitai.

Jei norite tuo pačiu metu naudoti visą mišinį, negalėsite jų gerai paskirstyti

Epoksidinės ir cemento skiedinių grindų plytelės medžio išvaizdojeEpoksidinė derva arba plytelių paviršių likutis turi blizgančią paviršių. Turėtumėte atidžiai stebėti, ar meistras tikrai rūpinasi plytelėmis, kad išvengtų šio poveikio nepageidaujamiems dėmėms.

Kai kuriuose daiktuose taip pat yra paketų valymui, kuriuose yra specialiai reikalingų cheminių medžiagų. Aš rekomenduoju pirkti. Tai verta, nes priešingu atveju jūs turite sumokėti viršvalandžius už valymą ir tai nėra pigūs.

Kai kurie epoksidiniai mišiniai gaminami ypač stiklinėms plytelėms. Daugelis prekių ženklų siūlo du variantus. Skirtumas yra skiedinio užpildo dalis. Šis stiklas yra daug smulkesnis ir neleidžia įbrėžimams.

Galutinis rezultatas yra pats svarbiausias dalykas - "Jason Ball Interiors, LLC"

Epoksidiniai ir cemento skiediniai Smulkios juostos ir balti orchidėjos

Patarimas: Domina, kaip sureguliuoti skiedinį savo spalva? Tai svarbu, nes tai vienintelis būdas pasiekti puikių rezultatų!

Reti galite puikiai įdiegti plyteles, todėl jūs turėtumėte pasirinkti niuansų, panašų į plyteles

Epoksidinė ir cemento skiedinio dušo kabina su sėdyne

Kai kuriuos neutralius niuansus, tokius kaip rudas ar moca, labai sunku pasiekti normalaus skiedinio. Daugelis žmonių nori, kad epoksidinė skiedinys būtent dėl ​​vienodos spalvos. Šio tipo skiedinio atspalvis jis privalo užpildyti ir išsilygina visiškai tolygiai. Jis taip pat neturi tokio trūkumo: jo valymo proceso metu pigmentacija neišnyks.

Paprašykite savo pardavėjo iš anksto paruošti daug spalvų. Tada galite išsiaiškinti, kiek jums tikrai reikia visam darbui.

Galite padaryti savo skiedinio spindesį, pridedant žaibiškas daleles į savo mišinį. Jūs taip pat galite paruošti mėginį iš anksto prieš užpildydami visą sumą. Taip pat yra daug kitų variantų, kuriuos galima pasiekti mišiniuose.

Kodėl namuose nevaldykite vonios su sūkurine vonia?

Epoksidinė ir cemento skiedinio šiuolaikiška sūkurinė vonia

užuomina: Vidutinis pilkas yra saugiausias pasirinkimas normalaus skiedinio. Dauguma mišinių ilgainiui pasidaro pilkos, ypač jei jie valomi muilu ir vandeniu.

Labai didelė kempinė, skirta įmirkyti

Epoksidas prieš cemento skiedinį citrinos geltona kempine

ONors galimybės yra labai skirtingos, reikėtų pasirinkti specializuotą variantą. Bent tai, kas manau. Vargu ar jūs galite gauti tuos pačius rezultatus su įprasta kempine.

Aš parašiau šį straipsnį atsakydamas į daugelį klausimų apie skirtumą tarp dviejų rūšių skiedinio. Dabar tikiuosi, kad suteikė pakankamai bendrų žinių visiems skaitytojams.

Epoksidinė ir cemento skiedinio derva


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 68