Category: miegamasis

“Bed Headboard” – įdomūs dizainai patraukliam miegamojui

lova atramos kūrybinės idėjos miegamojo augalai

Nakvynė atraminė gali būti taip kūrybinga!

Būtų įdomu sužinoti, kas pirmiausia galvoja apie idėją su "headboard". Bet kokiu atveju, visi žino iš patirties, kad daugeliui žmonių jos buvimas yra pagrindinis jų poilsio ir atsipalaidavimo. Štai kodėl jiems svarbu, neatsižvelgiant į stilių ir aplinkybes, turėti lovos atramą.

Patalpų laikiklis iš padėklų

lova grazi diy idėjų miegamasis
Sukurkite lovos galvutės iliuziją

lovos galvutė gražios idėjos amatų idėjos miegamojo siena

Kodėl turime būti kūrybingi?

Paprastas kambario išdėstymas, dideli apartamentai ir kambariai nebėra tipiškas žmonių pasirinkimas. Mes gyvename daug dažniau mažuose butuose. Be to, turime susidoroti su atvirais planais. Grindų planai visada yra įvairiausi ir įvairūs. Tačiau yra tradicinių dalykų, kurie verčia mus jaustis saugiai ir atsipalaidavę. Tai yra svarbu mums, ir jie turi būti tam tikroje formoje.

 Kūrybinė idėja dėl lovos viršutinės dalies padaro miegamąjį patrauklesnį

lovos galvos apdaila gražios idėjos diy miegamasisRustic dizainas

lovos galvutės kūrybinės idėjos kaimiškas vaizdas

Gražios spalvos, kurios sujungiamos viena su kita

lovos galvutė gražus gyvenimo idėjas miegamasis augalai

Kitaip tariant, net jei neturime lovos galvutės, mes norime turėti kažką, kas mums priverčia jaustis. Kai kuriais atvejais tai taip pat yra užuolaidos, kurios šią funkciją atlieka labai apdailai.

Dviguba funkcija

Objektų atitikimas tampa vis populiaresnis. Tai taip pat ateina su lova Pagalvėlė Koncepcijos. Dažnai yra keletas lentynų, kuriuos vienu metu galite naudoti kaip laikymo vietą. Kai kurie yra atviri, o kai kurie - uždaryti. Ypač rekomenduojame pastarąją galimybę žmonėms, kurie norėtų pasiekti vientisą išvaizdą namuose.

Kūrybingas ir elegantiškas tuo pačiu metu

Viršutinė lova, elegantiška, įdomi idėja, idėja, miegamasis

Grynai dekoratyvios idėjos

Jums reikia tam tikrų dekoratyvinių detalių, kad kambarys atrodytų gražesnis, dainieris, daugiau moterų ar kitokio pobūdžio? Šį efektą gali pasiekti apdaila ant sienos tinkamu stiliumi. Tuo pačiu metu jūs galite atkreipti dėmesį į galvutės vietą ir pasiekti norimą saugumo efektą.

Tegul jūsų vaizduotė paleisti laukinių!

lovos galvos apdaila kūrybinis amatų miegamasis

Kaukės pagalvės ...

Jie myli pagalves, bet taip pat nori būti praktiška. Iš jų galvos apdaila gali būti puikus atsiprašymas, kad namuose atneštų daug naujų! Yra tiek daug būdų, kaip padaryti kažką puikios.

Dažai balta ant juodos sienos

galvos miegamojo miegamojo miegamojo sienelė

Jos su pakartotinai panaudota medžiaga

Senų durelių ar lentjučių naudojimas kaip atraminė yra absoliutus smūgis kaimo vietovėse ir pramonėje. Ar nenorite prisijungti prie jo? Arba turite dar vieną "pasidaryk pats" idėją, pagal kurią jūs galite pagyvinti miegamąjį?

Miegamasis su kaimišku vaizdu

lova mansarda diy idėjos, miegamasis, rustic

Kai kurie menas užmigti

Manote, kad meno motyvus ar net visas nuotraukas pavirs gražiais svajones? Jei taip, galite naudoti jį ant galvos ar naudoti kaip lovos galvutės. Jau jaustis visiškai nemokama. Yra daug raižyti variantų, kurie atspindi tikrus meno kūrinius.

Graži idėja su nuotraukomis

Viršutinė lova gražioms nuotraukoms pakabinti

Nakvynė galvutė pagaminta iš medžio

lova atlošas paletė žibintai nuotrauka jūra

Knygos iš knygų

Ar jūsų tėvai skaityti knygas, kai buvo mažai? Ar jums patinka užmigti su puikiu darbu tavo rankose? Tada jūs norite būti apsuptas knygų miegamajame, nes jie suteiks jums ramybės jausmą? Štai keletas idėjų, kaip tai padaryti.

Knygos taip pat gali būti lova atlošas

Viršutinė lova dažytos miegamojo DIY idėjos

Kitas simbolis, kurį myliu

Ar yra dar vienas simbolis, kurį myliu ir kuris padės jums miegoti? Tada susiraskite lovos galvutė arba kažką, kas vaidina vaidmenį, taigi jūs galite pajusti jo galią. Linkime jums malonių svajonių!

Elegantiška idėja

lovos patalynė miegamasis gražus gyvenamasis kambarys liustra

Mediena leidžia kambariui atrodyti labiau kaimo vietovėje

miegamasis lovos gražus gyvenimo idėjos kaimiškas medis

Berniukas kambarys su puikiu lova

lovos galvos apdaila gražus diy idėjos berniuko kambarys

Spalvota DIY idėja darželyje

lovos galvos apdaila gražios idėjos DIY idėjos

Įdomu idėja, ar ne?

galvos apdaila lova diy idėjų miegamasis

Miegamojo korpuso dizainas, skirtas jūsų šiuolaikiniam interjero dizainui

miegamojo kabineto dizainas juoda balta galvosūkio raštas

Miegamojo korpuso dizainas, skirtas jūsų šiuolaikiniam interjero dizainui

 Ar esate visiškai patenkintas savo drabužių spinta ar vis dar ieškote tinkamo? Miegamojo drabužių spinta? Čia galite pamatyti 10 elegantiškų įvairių drabužių variantų. Atsargios spalvos ir aukštos kokybės, gražios tekstūros skoningai sujungtos su paprasta ar lanksčia figūra.

Praktiniai ir funkciniai, visi šie pavyzdžiai yra Miegamojo drabužių spinta labai rekomenduojama. Žinoma, drabužių spintelės pasirinkimas priklauso nuo laisvos erdvės miegamajame ir bendro gyvenimo stiliaus. Tai visiškai priklauso tavo rankose. Mes jums pateiksime pagrindus ir keletą stilingų idėjų, kaip optimaliai ir protingai tvarkyti drabužius. Pažiūrėkite į šias nuostabias namų dekoro dizaino idėjas ir leiskite sau būti įkvėptas.

Miegamojo spintelės dizainas praustuvams

miegamojo spintelės dizaino drabužių spinta
Lygus dizainas ir neutralios spalvos

drabužių spinta drabuziuotos medienos šviestuvai

Miegamojo korpuso dizainas pastelėje

miegamojo spintelės dizaino neutralios spalvosDėl mados sąmoningo vyro

drabužių spinta puikiai išdėstyta

Vyriškas ir sportiškas juodas

miegamojo spintelė projektuoja juodas stumdomas duris

Daug vietos ir optinio pločio

drabužių spinta drabužių spinta

Šiuolaikinis minimalizmas balta

spinta drabužių dizaino balta fasadai

Šiltas medis ir panoraminiai langai

spinta drabužių baltos plokštės blizgus

Malonumas su tradiciniu lietimu

Miegamojo spintelės dažytos baltos spalvos

Teisingas Miegamojo drabužių spinta Nesvarbu, ar tai lengva rasti, bet turėsite gerų mokslinių tyrimų ir ekspertų patarimų.

Rafinuotas puošimas miegamiesiems – stilingos dekoravimo idėjos

rafinuotas baldai miegamiesiems, elegantiškiems saulėgrėmsRafinuotas puošimas miegamiesiems - stilingos dekoravimo idėjos 

Tai kambarys, kuriame tu užmieja ir prabudosi. Čia yra tavo drabužiai, o po ilgos dienos tu gali rasti prieglobstį. Žinoma, yra įvairių dalykų, kurie galėtų užpildyti jūsų miegamąjį. Bet kiek yra tų, kuriems leidžiama būti čia?

Šiandien mes atkreipiame dėmesį į svarbiausius miegamojo įrengimo elementus!

Kurie pagrindiniai daiktai? Kokie dekoratyviniai komponentai daro kambarį tikrai ypatingą? Kaip optimalus balansas tarp šių dviejų principų - naudingumą ir estetikos - palaikoma, todėl savo kambarį nei retas, nei perkrautas išvaizda? Su vaizdų, kad mes vеröffentlicht žemiau pagalba, mes parodysime jums, kaip jūs galite organizuoti miegamojo įrenginius taip, kad jis yra toks pat funkcionalus kaip ji yra stilingas. Tikimės, kad su savimi imsitės kai kurių namų dekoravimo idėjų. Smagiai naršyk ...

Pagrindinis miegamojo įtaisas

Pradėkime nuo pagrindinių dalykų. Kokie yra pagrindiniai poreikiai ir kas yra prabangos prekės? Turbūt neturėtumėte miego be lovos. Ir patogus, skoningas Patalynė gali padaryti reikšmingą skirtumą. Švelnus geometrinis pasirinkimas, kurį matote žemiau, tuo pačiu metu yra mieguistas ir elegantiškas ir yra paimtas iš viešbučio serijos. Jei pasirinksite patalynę, leiskite savo pasirinkimams vadovauti. Miegamasis yra tavo šventovė - čia tu turi apsupti save ramiu ir įkvepiančiu dalyku! [per Houzz]

rafinuotas puošimas miegamiesiems prabangiai ir ryškiais tonais
Kitas ateina komoda. Galų gale, dauguma miegamieji drabužiai yra saugomi ir ateina į išardomas rūbais nieko geriau klausimas nei tualetinis staliukas su stalčiais, prisidedant papildomai prie jo stilingas buvimą ir gera organizacija savo drabužių. Komodos yra geras pretekstas stilistinio išdėstymo patalpoje - tai šiuolaikiška ir paprasta aplinka su švarios linijos ir didinga nusmukęs interjeras - į geriau suderintas. Žemiau yra "Thompson" šiuolaikinės kolekcijos viryklė & Modernaus, "Cressina" pasiūlymas per "Modloft".

Sniego balta madinga sumuštininkė

Rafinuotas dekoras, skirtas miegamojo spinduliuojančiam baltui

Ir ... jei planuojate perskaityti gerą knygą prieš miegą, jūs tikriausiai ketinate gauti dar vieną SPINTELĖ reikia. Idealiai tinka laikyti žibintus, žurnalus, romanus ir dekoratyvinius daiktus, naktiniai staleliai gali įnešti šiek tiek simetrijos į kambarį (žr. Toliau). Pažvelk į tai Bankas žemiau esančios lovos pakraštyje. Daugybę dekadentų baldų galima rasti daugybe miegamųjų, pridedant dekoro prabangą. [Šaltinis: Fusion Home]

Daugiau patogumo su pamušalu šoniniu stendu

sudėtingos įrangos miegamieji paminkštintas beistellbankKiti esminiai miegamojo baldų elementai, kurie gali skirtis nuo kambario iki kambario ir kurie mums suteikia ypač atmosferos spalvos, taip pat yra jo dalis veidrodis, patogus sėdėjimo ir įdomu tipų apšvietimo, pvz B. ši būgno formos lempa, kuri kyla iš kito patalpoje esančios lubos. [Šaltinis: DKOR Interjeras]

Šiuolaikiniai odiniai baldai ir vizuali erdvė per sienų veidrodžius

Rafinuotas miegamojo patogių odinių baldų apstatymas

Kai kurie miegamieji taip pat yra su vienu stalas plotas ir vienas televizija įrengtas. Bet kaip galima sužinoti, kas geriausiai tinka jo erdvėje? Atsakymas: daugeliu atvejų tai priklauso nuo to, kiek vietos mums yra. Yra miegamieji, kur kambarių konfigūracija leidžia šiek tiek daugiau nei lovos, naktiniai staleliai ir komoda. Tačiau kitose įmontuotose stalčiuose ir stalviršiuose yra integruota. Trečioje miegamųjų grupėje yra pakankamai vietos, kad tilptų viską nuo papildomų kėdžių iki dekoratyvinių stalų! [Šaltinis: DKOR Interjeras]

Šviesiai pilkas atspalvis suteikia miegui daugiau ramybės ir lankstumo

rafinuoti miegamieji, šviesiai pilki niuansai, labai elastingi

Steigiant miegamasis pavaizduotas toliau rūkyti mėlynus tonus su kūrinio poveikį garstyčių geltona ir ugningas persikų spalvos atspalvių apsvaiginimo būdu yra derinami, ir ne tik, kad - patalpa taip pat namų Ryškus, suteikiant šilumą židinys, kuri atrodo daug žadanti atsigaivinti šaltomis dienomis ir vakarais! Gerai, ne kiekvienas kambarys gali puikiai pajusti šiuos nuostabius egzempliorius ... Bet smagu svajoti, tiesa! [Šaltinis: Michael Kim Asocijuotos]

Atpalaiduojanti idilė, kai jis miega ar atsipalaiduoja

rafinuotas dekoravimas miegamojo spalvinga spalva kvadratinis židinys

Mes baigiame pirmąją pranešimo dalį tikrai nepakeliamai erdvei. Šis miegamasis primena mums, kad kartais tai daro didesnį akcentą, kad interjeras tikrai gražus. Ir būtent šis poveikis kyla iš apačioje parodyto turtingo spalvos kilimo! Prašau neapsigaukite, kad jūsų raštuotas kilimas įpareigoja likusį kambarį naudoti tik tuos pačius motyvus. Kaip matyti iš toliau pateikto kambario, modelio mišiniai gali būti gana veiksmingi. Ir taip pat nepaprastai patraukli! [Šaltinis: Coddington Design]

Antikvariniai baldai ir puikiai raštuotas kilimas

sudėtingas dekoras, skirtas miegamojo modelio kilimėlio senovinei nuojautai

dekoratyvieji elementai

Pažvelkime į du skyrius: "kas nutinka" ir "kas liko". Kadangi vienas dalykas yra tikras - kad kiekvienas matomas paviršius padengtų nereikalingus daiktus, miegamajame nieko nepagrįstų. bet jei laikomės paprastumo taisyklės, mes tikrai atrasime tikrąjį dekoravimo objektų potencialą. Pažvelkite į kambarį, kurį mes parodyta žemiau - tai kambarys, sukurtas interjero dizainerio Celerie Kemble. Jo išvaizda palieka prabangos idėją, nors dekoro sudėtyje nėra per daug dekoratyvinių elementų. Nakvynių staliukuose matomi tik žibintai ir šiek tiek dalykų. [Šaltinis: Lonny]

Saulės ornamentai sukuria gerą nuotaiką

rafinuotas baldai miegamiesiems, elegantiškiems saulėgrėms

Kitas svarbus pastaba: Ne visada reikia visko kambaryje būti užsakyta tobula simetrija. Gana tiesa - jūsų naktiniai staleliai dešinėje lovos pusėje gali būti z. B. atkreipkite mažą meno kūrinį, o kairėje - siauresnė ir plokščia dekoratyvinė dalis. Kartais paaiškėja, kad nevienodas aukštumų papuošalų, kaip yra šiuo atveju su parodyta žemiau kambario dizaino Estee Stanley, bent jau kiek ir įdomus poveikis gali sukelti, kad mes stengiamės užtikrinti su atkaklumu, kaip tiksliųjų ekvivalentais. [Šaltinis: Lonny]

Jaukiai minkštas jausmas per padengtą galvą

rafinuota miegamojo minkšta galvutė baltos spalvos

Labai gerai patinka kitas pasiūlymas: pažvelkite į tai, kaip atsitiktinis abiejose lovos pusėse nesusitarta buvai. Dešinėje pusėje mes turime stalą, kairėje pusėje yra naktiniai staleliai. Dekoratyviniai daiktai - nuo vazoninių augalų iki šiuolaikinės nakties lempos - buvo kruopščiai parinkti, kad patalpa patrauktų akis, nepakenkiant. [Šaltinis: salė ir valdyba]

Labai klasikinis - tamsios medienos ir kremo spalvos

rafinuotas dekoras miegamojo kremo ir tamsios medienos

Kitoje nuotraukoje esančios smaragdinės žaliosios vazos atlieka savo funkciją sutelkti židinio vietą ir atgaivinti neutralų miegamąjį su nauju spalvos pasukimu. Nepamiršk tai vienas ar du brangakmeniai ant jūsų atsitiktinių baldų paviršiaus žinoma tu nori pabrėžti, kad ilgai ieškote, užpildyti savo svajonių miegamąjį. [Šaltinis: KBC Developments]

Naktiniai staleliai su nuostabiu paprastu dizainu

Rafinuotas dekoras miegamiesiems, įdomus naktinio dizaino dizainas

Bet tai ne tik atsitiktiniai baldai ir naktiniai spintelės. Kas tinka jūsų apranga? Ką tu padėsi ant stalo, jei turite vieną savo miegamajame? Yra daug galimybių - nuo vazos iki lempos. Ką tu reiškia apie kambarį, pateiktą žemiau esančiame paveikslėlyje, kuriame vertė buvo skirta didelių objektų galiojimui, o ne mažesnių dekoracijų grupių ornamentu? [Šaltinis: AQ interjero dizainas]

Daug šviesių ir natūralių spalvų su svetainės erdve

rafinuota miegamojo įranga, kuri yra natūraliomis spalvomis

Kitas triukas: Dekoratyviniais tikslais naudokite tik du ilgio plokščio paviršiaus, vidurio, galus bet paleiskite. Žemas katilinis, kuris gali būti matomas kitame kambaryje, rodo tvarkingą ir švarią centrinę jo paviršiaus dalį. Rezultatas: vizualus patrauklumas be rūpesčių ir šiukšlių. Mes taip pat vertiname, kaip spalvotas motyvas, kuris remiasi ant lova esančio meno kūrinio, buvo pagyvintas ryškių geltonos spalvos niuansų. [Šaltinis: SHARPlife]

Ryškus atspalvis su citrininiu geltonu akcentu

rafinuota įranga miegamojo aiškioms linijoms

Specialios detalės

Mes norėtume nurodyti pranešimo tikslumą su priminimu, kad tai iš tikrųjų įspūdingi duomenys yra tai, kas daro kambario žavesį. Sudėtingi akcentai tokie. Kaip keletą papildomų apvalios išsibarstę pagalvėlės ir apšvietimo su dekoratyviniu nuojauta tikrai galite padaryti daug, kad nepakartojama stilių savo miegojimo vietos. Žemiau matome kambarį, kur kabo iš lovos žibinto stiklas ašaros ir gyventojų švelniai pakviesti gražus gerai apsirengęs lovos pagalvę sumažinti pavargęs galvas pailsėti. [Šaltinis: Interjeras]

Noble, šiuolaikinė romantika

rafinuotas dekoras miegamojo šiuolaikinei romantikai

Kitame "Brittany Asch" sukurtuose miegamuosiuose dekoratyvine vaza, kruopščiai užpildyta gėlėmis, aiškiai išsiskiria ant drobės tapetų fono. Keista gėlės + patraukli vaza = dizaino tobulumas! [Šaltinis: Lonny]

Filigree gėlės - sienų apdaila mėlyna

rafinuoti baldai miegamiesiems gražiems vazos filigree sienų dekoravimui

Kėdės vieta, kurią galite pamatyti paveikslėlyje žemiau, yra taip pat gerai apgalvota. Virš jo esantis sienų dangtis meniškai karūnavo dizainerę Angie Hranowsky su trim paveikslais. Pranešimas tiesiog kaip rožinės ir oranžinės spalvos tonai meno pabrėžti "Pinky-persiko spalvinimą" iš miegamojo, kiek meniniai stiliaus įspaudai, kad pridėti prie charakterio ir atmosferą, yra visiškoje harmonijoje ir taip švęsti tradicinę kostiumas iš kambario. [Šaltinis: Lonny]

Rožinė įranga meno mėgėjams

modernūs miegamojo baldai meno mėgėjams

Žemiau, šiame "Michelle Adams" suprojektuotame kambaryje yra pridėtas portretas, atrodo! Ar norėtumėte atidžiau pažvelgti? Ar šie dalykai yra dubenyje, kuriame yra orchidėjų, rutuliai? Ar cilindrinio būgno atspalvio žibinto pjedestalo spausdinimas su leopardo raštais? Ar sėdynių stalčiai tikrai turi atspindinčius paviršius? Jei norite padaryti wow poveikį savo dizaino pasirinkimus, prisiminkite nustebinti tave tiek, kad tavo kambarys Taip pat verta antrojo išvaizdžio, ir įkvėpti juos tokiu būdu, kad akimirksniu gimtų jų troškimas dėl visų detalių, dėl kurių jūsų kambarys atrodys nepakartamai žavi. [Šaltinis: Lonny]

Veidrodinis stalviršis ir stalinė lempa su leopardo spaudu

Rafinuotas miegamasis šiuolaikiškas veidrodis

Kai tai ateina nepamirštamas detalės Kaip akrilo sėdynės, purvios pagalvės ir šis geometrinis stalas eina žemyn, galime pasakyti tik vieną dalyką: Wow! Projektavimo misija įvykdyta! [Šaltinis: "Wendi" įkvėptas interjeras]

Skaidrios, elegantiškos kėdės ir stumdomos durys nuo grindų iki lubų

rafinuotas dizainas elegantiškas dizaino idėjas skaidri

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - miegamasis viskas skaičiuojama ir kuri negali nepamiršti kiekvienos iš jos neatskleistos informacijos mūsų atmintyje. Nuo modelio derinio iki varpų su mažomis statulėlėmis - visas kambario dekoras vertas kruopštaus tyrimo. Nors kambarys nepriima per daug rimtai. Populiarus Spausdinti modelis ir nuostabi, sukelia tapetai su medžio motyvais jausmo, todėl ten nuotaika kaip jei buvo miške, sujungti sukurti labai žemiškas nuotaiką, nors elegantiškų informacijos šiame miegamajame projektavimas prisidėti prie tikrai eklektiškos atmosferos. [Šaltinis: "California Home Design"]

Ekstravagantiška ir spalvinga

rafinuotas dekoras įvairių spalvų ir raštų

Kuris iš anksčiau pateiktų kambarių gali būti jūsų mėgstamiausia? Ar vienas iš kambarių galbūt davė jums idėjų savo kosmoso optimizavimo strategijoms kurti? Bendrinkite savo pastabas su mumis, palikę komentarą žemiau ...

Miegamojo spintelių sistemos – baldų sprendimai daugiau užsakymų

Sieninės spintelės, spintelės, spintelės

Užsakymas ir švara miegamajame

Miegamojo spintelės Jie gali padėti jums išlaikyti savo miegą tvarkingą ir švarią, ir ilgiau miegoti. Užuot perkeldami savo drabužių spintą, kad negalėtumėte uždaryti spintelės durelių, rasite tinkamą vietą savo kasdieniams objektams ir supaprastinsite organizacijos sistemą.

nauda

Daugelis žmonių apie tai skundžiasi, juose yra nedideli drabužiniai, kurie atrodo visiškai nenaudingi. Žinoma, jūs būtumėte labai patenkinti mūsų idėja projektuoti miegamojo korpuso sistemą arba ją tiesiogiai įsigyti rinkoje. Dėl tokios sistemos, kambarys atrodo didesnis ir patogesnis. Tai vienintelis didžiausias pranašumas.

Kitas svarbus aspektas - laikas, kurį sutaupysite organizuojant. Viskas spintelėje turi savo erdvę, todėl lengvai galima rasti tai, ko reikia.

Miegamojo spintelių sistemos - pilka, kieta išvaizda

spinta sistemos spintelė miegamojo dizaino sprendimas
 

Tai taip pat taupo pinigus. Drabužiai ir skalbiniai išlieka švarūs, gerai laikomi ir be raukšlių. Prieš įkišdami juos, jūs neturite geležies mėgstamų rūbų.

Miegamojo spintelių sistemų tipai

Be jūsų biudžeto, galite rasti geriausią spintelę sau.

Stumdomos durys, sūkurinės durys, miegamojo spintelės

Miegamojo spintelė su stumdomomis durimis

Miegamojo spintelės medžio tekstūra

DIY kabineto sistemos

Miegamojo spintelės gali būti labai paprastos ir nebrangios. Kiekvienoje baldų rinkoje rasite modulinių gaminių pasirinkimą. Tai yra nebrangios ir jūs galite pasirinkti iš būtinų. Lentynos, krepšeliai suteikia jūsų kabinetui paprastą išvaizdą ir papildo atmosferą elegancija ir stiliumi.

Miegamojo spintelės tvarka neribojama. Jūs tikrai žavėtumėte begalinėmis galimybėmis, šalia jo siūlomos pigių ir brangių bei prabangių daiktų.

Purpuriniai audiniai - kilimai ir pagalvės

Miegamojo spintelės gražus spintaTradiciniai miegamojo baldai

Miegamojo spintelės raudonos audinio spintelės

Mažas, miesto miegamasis su įmontuota spinta Miegamojo spintelė drabužių spinta

Minimalistas užpildytas švariomis linijomis

Miegamojo spintelė spintelė lovoje patogi

Moteriškas miegamasis dizainas

Miegamojo spintelė

Tamsiai raudoni, blizgūs paviršiai   blizgus drabužių spintų sistemos spintelės miegamasis tamsiai raudonas blizgesys

Matinis stiklas

Miegamojo spintelės pastatytos spintelės

Moterų spintelė įtaisyta sienoje

Miegamojo spintelė žalios spalvos sistemos spinta lango asian

Pilkas sienų dizainas

Miegamojo spintelės šviesiai pilka

Veidrodis ir medis

spinta sistemos spinta medinės miegamojo veidrodis

Ryškios spalvos ir tekstilė

  Miegamojo spintelė spinta spinta suknelės moteriški drabužiai

Violetiniai ir purpuriniai tonai miegamajame

Miegamojo spintelė spintelė drąsus

Tvirta, natūrali drabužių spinta

Miegamojo spintelė spintelė atvira

Drabužių geležinkelis ir atviros lentynos, kad būtų daugiau vietos

spintelių sistemos drabužių spinta lentynos baltos spalvos

Užuolaidos tarnauja kaip persirengimas tarp persirengimo kambario ir miegamojo

Miegamojo spintelė spinta raudona patalynė

Integruota miegamojo spintelė su stumdomomis durimis   spinta sistemos spintelė miegamojo stumdomos durys

Spinta su įmontuotu apšvietimu

Miegamojo spintelė paprasta spinta

Balta spinta priekyje

Miegamojo spintelė spinta baltos spalvos laku

Didelės veidrodinės durys - rytietiškas ekranas

spinta sistemos spinta butelis veidrodis

Kompaktiškas garderobas kaip miegamojo pratęsimas

Miegamojo spintelių sistemos spintelė apelsino kiliminė danga

Paprastoji išvaizda

Miegamojo spintelės spintelė

Tradicinis interjero dizainas ir teminiai baldų sprendimai

Miegamojo sieninės veidrodinės lentynos spintelių sistemos drabužių spinta tradicinės

Miegamasis sukurtas rudomis spalvomis

Miegamojo apvalios kiliminės spintelės sistemos spinta baltos spalvos baldais

Rattan krepšeliai kaip saugojimo dėžės atrodo kaimiškas

drabužių spintos sistemos spintelės spintelės miegamasis

15 originalių idėjų miegamojo galvutėliui

Originalios pertvaros miegamojo galvutės lentynos pagalvės tamsios spalvos

15 originalių galvos apdangalų patarimų miegamajame

Jei jūsų miegamasis yra mažas ir norite jį optiškai padidinti, taip pat galite uždėti atskirą atramą už lovos. Be to, jei tai yra išskirtinis būdas naudoti "headboard", jis vis dar puikus ir stilingas. Tuo pačiu metu turėsite gražų dekoratyvinį elementą ir pertvarą.

Peržiūrėkite veidrodines sienas ir dirbtinius įmontuotus židinius, kuriuos anksčiau pristatėme kūrybiškesnėms idėjoms.

Naudokite miegamojo viršutinę dalį kaip pertvarą

Azijos stiliaus miegamasis su šviesos diodais
Glamūringas medinis pertvara už lovos

blizgus lakuotas medžio pertvaros sieninis atraminis miegamasis jauki idėja

Miegančios spalvos geltonos spalvos - įdomios linijos

Žolės žalias pertvaros sieninis galvutės idėja, miegamojo dizainasElegantiškas miegamasis palėpėje - itališkas stilius

Viršutinė pusė miegamojo persirengimo angliškai stiliaus stogo danga

Viršukalnė su gėlių ornamentais - klasikiniu baldais miegamasis

Viršutinė pusė miegamajame skirstytuve yra gėlių papuošalai

Minkštos pastelinės spalvos miegamajame - stilinga galvutė

Prieškambario miegamasis pertvara žole žalia dekoratyviniai motyvai

Paprasta medinė pertvara ir galvos atrama tuo pačiu metu

Prieškambario miegamasis pertvara medinė paprasta balta patalynė

Kompaktiškas miegamasis - kilimas su tamsiai mėlyna ir balta juostele

galvos atrama miegamajame pertvara siena medis baltos mėlynos juostelės kilimas

Įvairūs purpuriniai atspalviai miegamajame - baltas daliklis su gėlių motyvais

Viršutinė miegamojo pertvara su raudonomis atspalvėmis

Miegamasis yra papuoštas rytietišku stiliumi

Pagalvėlė miegamajame pertvarų rytiniame stiliuje

Chromatinės spalvos miegamajame - šiuolaikiškas vaizdas

galvos atrama miegamajame pertvara sienos užuolaidos papuošalai pilka

Dominuojanti baltoji spalva miegamajame

Viršutinė pusė miegamajame balta

Teminė idėja iš Oriento - tamsus miegamasis

Rytų idėja motyvai tamsiai miegamasis minkštas kilimas  Tipiškas anglų miegamojo dizainas pertvarų chromatinių ornamentų apvalkalo galvutės idėja

Miegokite geriau ant dešiniojo čiužinio

Miegokite geriau su tinkamais čiužiniais

Pasirinkite tinkamą čiužinį ir gerai miegokite

Čiužiniai ir pagalvės turi tam tikrą galiojimo laiką. Bet tai nėra svarbu. Turite būti atsargūs renkantis medžiagą. Kadangi tai labai veikia miego kokybę.

Miegokite geriau - minkšti čiužiniai geriau ir giliau miego

čiužiniai visai šeimai
Jūs negalite gerai jaustis dienos metu ir būti neveiksminga jūsų darbe, jei nepakankamai miegojote.

Kadangi tik miego laikas yra nepakankamas!

Štai gero miego nauda iš pirmo žvilgsnio:

- Skatina insulino ir hormonų gamybą

- aktyvuoja atmintį

- Sumažina stresą

- Gerina nuotaiką

Netinkamas poveikis, kuris atsiranda dėl netinkamo čiužinio:

- Problemos su stuburo

- bloga nuotaika

- nuovargis

- supainioti

Patogios pagalvės ir čiužiniai

Pagalvės ir čiužiniai geresniam miegui

Kaip pasirinkti tinkamą modelį

Pasak Bruno Costa, kiekvienam žmogui yra tinkamo modelio. Svoris ir dydis yra labai svarbūs atrankos metu. Modelis turėtų turėti savo svorį be deformacijos. Profesionalams idealus čiužinys yra vadinamasis pusiau ortopedinis. Tai reiškia, kad ji tuo pačiu metu yra tvirta ir lanksti.

Tinkama kūno padėtis miegant

geriau užmigti su tinkamu čiužiniuLabai minkšti modeliai tikrai netinka.

Turėtumėte nustatyti pagalvių galiojimo laiką. Jei tai viršyta, tada jie tikrai nebesilaikys jūsų sveikatos.

Penkios įprastos čiužinių rūšys

1. Elastinė visko putplastis

Šio tipo čiužinį sukūrė NASA. Jie susideda iš mažų sferinių elementų. Jie keičiasi pagal kūno judesius. Tai aktyvina kraujotaką organizme. Jie deformuojasi.

 

Čiužiniai ir pagalvės, pagaminti iš elastingos visko putplasčio Putų čiužiniai ir pagalvės

2. Gamtinis kaučiukas

Šis čiužinio tipas užtikrina gerą vėdinimą. Jis sugeria kūno šilumą ir palaiko šviežią ir patogią temperatūrą. Jų struktūra taip pat keičiasi pagal kūno formą.

Patogi temperatūra miegant

Čiužiniai pagaminti iš natūralios gumos

3. Molas Bonnel

Jie pagaminti iš nerūdijančio plieno spyruoklės ir skirti žmonėms, kuriems yra antsvoris (iki 150 kg). Jie rodo labai didelę ištvermę

Čiužiniai su nerūdijančio plieno spyruoklėmis

mola bonnet miegoti geriau čiužiniais

4. Molas kišenėje

Čia pavasaris be suvirinimo suvirintų. Jei čia gyvena du žmonės, tai yra visiškai tinkama. Vieno judėjimas neturi įtakos partnerės ramybei.

"Miegas gerai - čiužiniai"

Molas kišenėje geriau užmigti čiužinys

5. Poliuretano putplastis

Tai pagrindinis variantas. Bet jūs turite nustatyti tankį, kuris tinka tipui gerai.

Taigi, suraskite tinkamą čiužinį jums ir jūsų šeimai.

Turėk tvirtą miegą

miegoti patogiai su tinkamais čiužiniais

Patogus čiužinys taip pat tinka jūsų kūdikiui

miegoti geriau kūdikių čiužiniai

Miegas netrukdomas   miegoti gerai čiužinys ir pagalvės

Milžiniškas čiužinys jūsų geram miegui

Idėjos miegamiesiems čiužiniams

Jūs galite puikiai atsipalaiduoti šiame čiužinyje  čiužiniai geriau užmigti

Pat patogūs yra tik čiužiniai be lovų rėmo      Miegamojo čiužiniai, skirti miegoti

Jūs greičiausiai gerai pailsėsite šioje lovoje

skirtingas čiužinys miegui

Skirtingi čiužinių tipai

skirtingi miegmaišiai

 

 

Miegamojo dizainas ir sienų spalvos – žavesio ir prabangos namuose

Miegamojo dizaino patalynė sienų dažai dekoro idėjos

Pasigaminkite savo miegamąjį su spalvų idėjomis ir kitais elegantiškais dizainais

Gražūs miegamieji yra skirtingo stiliaus ir rodo niuansų įvairovę. Tiesa apie miegamojo dizainą yra tai, kad viskas priklauso nuo ten gyvenančių žmonių skonio. Kai kuriems žmonėms tai reiškia elegantiško stiliaus miegamojo įrengimą.

Kitiems tai priklauso nuo ypatingos originalios ir individualios išvaizdos. Taigi nebijokite asmeniškai pasirinkti. Šiandien mes sukūrėme Jums elegantišką miegamojo dizainą. Stilius yra nuo tradicinių iki modernių. Elegancija priklauso nuo aukščiausio lygio charakterio ir grožio. Atkreipkite ypatingą dėmesį į miegamojo spalvų idėjas. Mes kažkiek tikri, kad dizainai, kuriuos ketinate pažvelgti šiandien, bus laikomi išskirtiniais ir super elegantiškais.

Miegamojo dizainas ir sienų spalvos - "Zen" lovos

Miegamojo dizainas feng shui zen stiliaus sienų dekoro dekoravimo idėjos
Čia mes matome Airijos lovą. Tai vadinama Respa. Su savo ZEN elegancija jis apsuptyje visą kambario atmosferą.

Prabangus interjero dizainas

Miegamojo apdailos kilimas Sienų dekoro dekoras

Galite iškart sukurti super prabangų vaizdą, naudodami skirtingus minkšto aukso atspalvius

Miegamojo dizaino apmušalai Sienų dekoro dekoro baltos spalvosAr jums patinka ši miegamojo gyvenimo idėja?

Elegantiškas ir prabangus pagrindinis miegamasis rėmas

Miegamojo dizaino miegamasis dekoruoti sienų spalvos deko apšvietimui

Šio pagrindinio miegamojo metu galite pajusti intymią ir romantišką atmosferą. Be kitų dalykų, tai yra dėl velvetinės sienų plokštės. Ar taip pat naudojate šias spalvų idėjas savo miegamajame?

 Miegamasis grazus dangoraižis

Miegamojo puošimas ir sienų dekoravimas

Čia mes susiduriame su elegantiška pora lempos, kurios yra puikus miegamojo apdaila.

moteris miegamasis

Miegamojo dekoro ir sienų dekoro dekoro violetinė spalva

Įspūdingos detalės ir švelni moters niuansai gali padėti sukurti elegantišką buduarą. Toks puikus dizainas miegamajame yra retas. Šiuolaikinių medžiagų, modelių ir šiuolaikinių elementų derinys sukūrė viešbučio atmosferą. Suprojektuokite pagrindinį miegamąjį su prancūzišku nuojauta

Čia mes susiduriame su puikiu klasikiniu interjero dizainu. Tai išskirtinis ir super elegantiškas.

Pagrindinis miegamasis

Miegamojo dizainas ir sienų spalvos dekoro idėjos

Balti auksiniai sapnai

Sienų dekoro dekoro miegamojo apdailos galvutė

Čia mes turime dirbtinę odinę kilę, kuri apibrėžia lovos zoną. Iš šio prabangios vilos gaukite kai kurių miegamųjų idėjų! Čia mes turime violetinius atspalvius per spalvingą miegamojo dizainą.

Taigi vienas iš jų suteikė karališkosios rūšies eleganciją

Miegamojo apdailos sienų dekoras deko nustato kambario lubas

"Chimney Rock" rezidencija

Miegamojo dizainas ir sienų spalvos puošia medieną

Aukščiausios klasės miegamasis kaimo stiliaus yra tai, ką čia patiria. Elegancija ir patraukli atmosfera yra ypač stipri.

Frisco European

Miegamojo dizainas ir sienų dekoro dekoro puošimas grindims

Mes iš "Freshideen" komandos mėgsta gražius modelius ir subtilias tekstūras, kurios papildo elegantišką interjero dizainą.

miegamasis

Papuoškite miegamojo sienos spalvas deko sofą

Šiame pavyzdyje čia dalyvauja šiuolaikinės ir kaimo vietovės. Rezultatas buvo žavinga ir elegantiška šventovė.

BTX užpildų sistema

Miegamojo puošimas ir sienų dekoravimas

Išskirtinis langų dangtis daro šį kambarį tik puikus.

Jeff Andrews miegamojo dizainas

Miegamojo dekoro ir sienų dekoro dekoro dekoro liustra

Ar norite miegamojo originalių spalvų idėjų? Be kitų dalykų, kilimas čia yra susijęs su niuansų šiame kambaryje surinkimu. Čia mes patiriame

Elegancija, prabanga ir intymi nuotaika tuo pačiu metu.

"Flintrock Falls" golfo kurortas - vitrina

Miegamojo dizainas ir sienų dekoro dekoro įrengimas lova

Čia mes turime daryti su aukštos klasės Viduržemio jūros miegamojo dizainu. Kviečianti spalvų paletė puikiai tinka aukščiausios kokybės poilsiui.

Aukštos kokybės stilius būdingas visoms čia išdėstytoms patalpoms. Jis atrodo šiek tiek paprastas, bet, jei įdėti tinkamus palietimus, jis taip pat yra puikus. Miegamojo dizainas, kurį mes iki šiol pažvelgėme, yra ypač elegantiškas. Tuo pačiu metu neturėtumėte abejoti, kad kiekvienas gali jiems sau leisti.

Kambarių planavimas miegamuoju

miegamasis dekoravimas idėjų apšvietimo dizainas netiesiogiai

Oda apmušta galvutė

Miegamojo puošimo idėjos, miegamojo dizainas

Raudonos pagalvės ir lakštai

miegamasis dekoravimo idėjos, raudonos patalynės dangtelis

Mėlynas sienų dizainas - vaikiškais spinteliais

miegamojo apdailos idėjos mėlynas gultukas

Modulinis, kvailas ir geometrinis

miegamojo dekoravimo idėjos stiklo sienų grindų lempa

Šiltos rudos atspalviai harmonijoje su gamta

Miegamojo dizainas ir sienų spalvos deko idėjos rudos spalvos ruda spalva

Gray miegamojo sienų dizainas atrodo minimalus ir paprastas

miegamojo apdailos idėjos lubosŽemos lovos rėmas

miegamasis dekoro dekoro idėjos miegamojo langas

Betonas ant sienos meno   miegamasis dekoro

Nakvynės rėmas ant lovos kojų

miegamojo dekoro dekoro idėjos grindų medinės pastolių

Zen miegamojo baldai

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Visiškai minkštas lovos rėmas ir galvos apdangalai

monochromatinis lova rėmas puošnus naktinės stalinės lempos

Juodos velvio lovos rėmas

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Miegamojo siena su žalia, natūrali tapetai

miegamasis dekoras deko miegamasis dizainas ir sienų spalvos žalia

Žemės tonai ir spalvų dizainas stiliaus

miegamasis dekoro dekoro idėjos miegamojo dizainas šviesus

Šiuolaikinis paauglių miegamasis

lovos rėmas žalia spinta staltiesiems lentynos kilimas

Medžio tekstūros kombinuojamos ir sumaišomos

miegamojo puošimas dékoSchlafzimmergestaltung ir sienų spalvos medis

Juodas ir baltas klasikinis ir netiesioginis lubų apšvietimas

miegamasis deko miegamasis dizainas ir sienų spalvos

Negabaritinis galvutė raudonai

miegamasis dekoravimas idėjos miegamasis dizainas galvutė

Nuostabiai suprojektuota

miegamasis deko déko miegamasis dizainas ir sienų spalvos odos

Odinis rėmas ir galvos apdangalai

miegamasis dekoro dekoro idėjos miegamasis dizainas oda juoda

Balto lovos rėmas ir galvos apdaila - prabangių miegamųjų dizainas

miegamasis dekoro dekoro idėjos miegamasis prabangus

Tamsiai raudona namų tekstilė miegamasis dekoras miegamojo dekoro ir sienų spalvos naktis

Medinė miegamojo siena yra natūrali

miegamojo dekoro dekoro idėjos

Spalvingas jaunimo kambarys

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Tamsi, raštuoti tapetai

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Romantika raudonai

miegamasis dekoro dekoro idėjos miegamasis juodas raudonas

Juodieji baldai su blizgiu

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Juodas, dramatiškas vaizdas

miegamojo interjero dekoravimo idėjos

Ruda sienų danga, pilnai pagaminta iš medžio

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Naktiniai staleliai padengti naktinėmis lempomis

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Medinis pertvara tarp miegamojo ir svetainės

miegamojo apdailos idėjos miegamojo dizaino siena

Vyriškas dizainas

Miegamojo puošimo idėjos, miegamojo dizainas

Mėtų žalia miegamojo baldai

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Miegamojo baldai iš medžio masyvo

dekoro dekoro idėjos, miegamojo dizainas, baltas miegamas

Pramoninis brūkšnys miegamajame

miegamasis dekoro dekoro idėjos

Virtualaus kambario planuotojas

miegamasis dekoro dekoro idėjos, miegamasis veidrodis

Bed Design – Kiekviename miegamajame reikalinga graži lova!

lovų dizainas aplink miegamojo sienų dekoro nuotraukas

"Bed Design" - įvairių modelių ir funkcijų

Nors kiekvienas baldas atlieka savo vaidmenį interjero dizaino, kiekviename kambaryje pagrindinis vaidmuo tenka tam tikram baldui, o kitiems - antrinis. Taigi, kai kalbama apie miegamąjį, jūs automatiškai pagalvojote apie sofą, kai kalbama apie kambarį ir į lovą.

Pažvelkime į lovų dizainą šiandien! Prisijunk prie mūsų?

Išgalvotas medinis miegamasis atnaujina miegamąjį

lovos dizainas malkos miegamojo įsteigtas kilimas dekovasen
Šiuolaikinė violetinė lova su praleista lova viršutine spinta

lovos dizainas violetinės žalios lovos gražus akcentas sienos miegamasis

Atsižvelgiant į tai, kad mes praleidžiame milžinišką savo gyvenimo dalį lovoje, šis baldas turėtų būti labai vertinamas bet kokiu interjeru. Nepaisant to, atrodo, kad Lovų dizainas kažkaip lieka fonu, kai nustato miegamąjį. Ir kadangi tai neturėtų būti, mes norime pabrėžti lovos dizainą ir kokią miegamąjį pasirinkti miegamąjį.

Čiužietiška baltoji lova atneša šviežumo į atmosferą

lovos dizainas elegantiškas baltos lovos blizgus grindų tamsus sienų dizainasStilinga lova su stalčiais

lovos dizainas elagntes modelis stalčiai gėlės miegamasis

Nakvynė su kojomis

lovos dizainas miegamojo baldai kilimų grindų knygos

Medinė lova su moderniu dizainu

lovos dizainas elegantiška medžio smėlio spalvos kilimų juoda grindys

Sunkus kasdienis gyvenimas yra tikras iššūkis sveikam miegui. Profesijos, kurioms būdingos didelės pastangos, vienaip ar kitaip ištveria mus. Vis daugiau ir daugiau žmonių dirba vėlai naktį, o tai užgožia jų miego laiką. Tačiau ši didėjanti miego trūkumo tendencija pasirodė esanti ypač nesveika. Dėl šios priežasties mes ne tik atkreipiame jūsų dėmesį į gero nakties miego poreikį, bet ir į patalpos dizainą. Galų gale tai svarbu. Be to, lengvai pasirinkti tinkamą dizainą tarp daugybės ir skirtingų modelių. Rinka yra užtvindyta visomis patalynės rūšimis, todėl galite pasirinkti stilingą kaliojo ketaus lovą ar funkcinį modelį. Priklausomai nuo poreikio, visi ras tai, ko jam reikia. Žinoma, svarbu ne tik lovos rėmas. Čiužinys taip pat yra geros poilsio sąlyga.

Suderinus modernumą ir funkcionalumą viename

lovų dizaino stalčiai, baltos kiliminės dėžės

Miegamajame sumontuotos balto lovos ir veidrodžio paviršiai

lovos dizainas balta lova cool pledai juodi lakštai

Funkcinis modelis su saugojimo vieta

dizaino lovos laikymo vieta balta funkcinis smėlio kilimas

Kaltiniai geležies lovos yra gražios ...

dizaino lovos kalvoto geležies paklodės gėlių modelio baldakimu

Lova galvos apdangalai gali būti puikus akių gaudytojas

dizaino lovos gražus lovos miegamasis vyriškas išvaizda

Todėl kruopščiai parinkite tinkamiausią lovų dizainą ir mėgaukitės svajonių svajonėmis!

Suderinkite paprastumą ir švelnias linijas

dizaino lovos balta pilka grindys gražus sienų dizainas miegamasis

Miegamajame išsiskiria unikali apvalia lova su šoninėmis lentelėmis

dizaino lovos juodos apvalios miegamojo augalai juodo kilimo

Fascinanti juoda odinė lova kartu su vėsiu miegamojo kilimu

dizaino lovos juoda oda komforto stiliaus vėsioje kilimų baltos sienelės spalvos juoda kėdė

Tamsi sienų dizainas ir baltos miegamojo baldai

dizaino lovos gražus akcentas sienos sofa kiliminė danga

Aukštas modelis juodas

dizaino lovos juodos kojos miegamasis kilimas

Plati lova siūlo daugiau komforto

lovos dizainas prabangus miegamasis tamsus skalbiniai baltos grindys erdvus

Lova su moterišku išvaizdu

dizaino lovos baltos miegamojo sienos veidrodis gražios patalynės

Sukurkite gražius spalvų kontrastus miegamajame

lovos dizainas elegantiškas lova atlošas balta kiliminė medžio grindys

Funkcinė lova ir praktinis dizainas

lovos dizainas minimalistinis baltas kilimas įmontuotas apšvietimas stalinės lempos

Pasirinkite tamsaus miegamojo baldus baltos miegamojo sienoms

Lovų dizaino miegamasis įrengia ilgas užuolaidas

Pakabinkite liustą virš lovos

lovos dizainas akmens sienos miegamasis gražus lova atlošas

Jei norite sukurti itin patogų miegamąjį, pasirinkite lova su baldakimu

dizaino lovos baldakimu gražios patalynės

Miegamasis su prabangiais baldais

dizaino lovos prabangus lova patalynė židinys miegamasis idėjas

Pasirinkite tinkamą miegamojo lauko lovą

dizaino lovos miegamasis kaimiškas atrodo liustra gražus grindys

Miegamojo rusmedžio lovos ir medinės grindys

lovos dizainas medinė lova rustic medinis grindų miegamasis

Keistinis dizainas rudas

dizaino lovos gražios linijos plytų siena mesti pagalvę

Pasirinkite tinkamiausią iš tinkamų modelių

lovos dizainas smėlio spalvos kilimų miegamasis dekoro

Lova su metaliniu rėmu ir kaimiškos lovos galvutėmis

lovos dizainas lova atraminės medienos miegamasis kambario idėjos