vinilo grindys ant terasos grindų vinilo grindų verandoje

Patarimai vinilo grindims verandoje

Prieš dešimtmečius buvo labai mažai pasirinkimų medžiagų, kurios galėtų būti naudojamos terasoms. Vienas buvo leista nuspręsti tarp medžio ir akmens. Tačiau dizaino pažanga mums suteikė daugiau puikių variantų, o viena iš jų vadinama Vinyl.

Ar nežinote šios medžiagos pranašumų ir trūkumų?

Čia yra tipiškos vinilo grindų savybės terasoje iš pirmo žvilgsnio!

vinilo grindys ant terasos vinilo grindys- Tai gana kieta medžiaga. Dauguma rūšių taip pat yra atsparios vabzdžiams ir pelai. Be to, jas yra gana lengva išlaikyti.

- Viniliniai paviršiai nerodys jokių įtrūkimų. Tai dirbtinė medžiaga, kuri buvo sukurta taip, kad jai nereikia daug dėmesio. Pavyzdžiui, jums nereikia to papildomai šlifuoti.

- Viniliniai paviršiai gali imituoti įvairias kitas medžiagas, įskaitant medieną. Šiuo atžvilgiu yra daug galimybių. Galite pasinaudoti vinilo privalumais, tuo pačiu mėgaudamiesi medžio grūdų grožiu.

Vyniolinis grindis taip pat galima medžio išvaizdą

vinilo grindų medienos išvaizda cklick sistema

- Viniliniai paviršiai yra įvairių dydžių, ilgių ir pločių. Tai gali būti suderinta su liežuviu ir grioveliu arba lentos konstrukcija. Iš to galite projektuoti bėgius, barus ir apdaila. Kita informacija ir priedai, pagaminti iš šios medžiagos, gali būti rastos rinkoje.

Lengva naudoti

vinilo grindys terasoje su cklick sistemaPadėkite vinilo grindis

vinilo grindų vinilo grindų dangų grindų idėjos

- Vinilo grindys yra įvairių spalvų. Todėl retrospektyviai jų nereikia ištrinti norint gauti norimą niuansą. Jūs jau galite įsigyti šešėlio su pirkimu, kuris puikiai tinka namo charakteriui.

Vinilo grindys su geometrine figūra

vinilo grindys ant verandos geometrinio modelio grindų idėjos

Eyecatcher ant terasos

vinilo grindų klojimas ant verandos vinilo grindų raštuotas mėlynas

- Vinilo grindis taip pat galima poliruoti. Lentos galėjo parodyti didelę tekstūrą ar minkštą paviršių. Pirmasis variantas apsaugo jus nuo slydimo šlapiame ore arba po plovimo.

- Vinilo grindys gali išblukti. Jei įsigysite natūraliai apsaugančią rūšį, vinilas praranda savo spalvos intensyvumą. Dauguma paviršių gali būti lengvai valomi skalbiant.

Yra specialios valymo priemonės, kurios lengvai pašalina bet kokius nešvarumus

Įdėkite vinilo grindų ant terasos

- didesnės išlaidos. Nors ši medžiaga yra ilgalaikė, ji taip pat gali kainuoti kelis kartus daugiau. Daugeliu atvejų jūs taip pat turite garantiją. Tai namų savininkams užtikrina, kad pradinė investicija atsipirks.

- Vinil terasos taip pat padidina išlaidas. Jei paprastas sprendimas yra pakankamas, tai yra tobulas. Tačiau naudojant skirtingus varžtus ir uždarymo gali kainuoti daug daugiau. Caps and trimms taip pat turi įtakos galutiniam biudžetui. Kai kuriuose modeliuose yra uždarymo sistemos, kuriose nėra paviršiaus skylių.

Verta investicija

vinilo grindų klojimas ant terasos ant vinilo grindų raštuotas spalvingas

- Vinilo grindys atitinka tam tikras montavimo taisykles. Jie dažnai apima specialias jungtis ir kryptis. Pjūklo ir medienos drožlės turi būti pašalintos. Priežastis ta, kad jos nėra biologiškai skaidžios

- Jūsų saugumui patikrinkite, ar jūsų bendruomenėje yra apribojimų dėl šios medžiagos naudojimo

Montavimo taisyklės vinilo grindų klojimui

Vinilo grindys ant terasos lauko zonos kraštovaizdžio


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 66