Kotedžas parduodamas natūralaus akmens vidinis židinys

Kelionė ir atostogos, poilsio namai

Ar žinote, kad yra tokia situacija: kalnuose esate atostogose su savo šeima. IT pakabukai jums savo didinga gamta, jis turi ramų viešnagę turto, iš kelionių planavimą, pietūs ir pan. Bet pasirodo, kad yra keletas detalių, kurių nebūtinai reikia galvoti ir kurie sugadina komfortą dar vieną ar mažiau.

Norint to išvengti, turiu jums keletą patarimų, kuriuos galite naudoti gerai, kad galėtumėte maloniai praleisti laiką kalnuose, atostogaujant ar lankydami draugus.

Stalo žaidimai ir poilsis name
pirkti ar išsinuomoti poilsio namus

Kotedžas parduodamas natūralaus akmens medienos laiptais
Kartais sniego idilija kalnuose tampa šiek tiek pavojinga. Kai yra audros ar kitos nepalankios oro sąlygos, dažnai geriau likti namuose. Kortų žaidimai yra tikrai populiarūs dėl šios priežasties.

oro kokybė

Kotedžas parduodamas miegamuoju namų baldais židiniu

Tai taip pat atliks labai svarbų vaidmenį atostogų namuose. Namuose esantis židinys yra labai romantiškas, tačiau turėtumėte prisiminti, kad sausas naso ir gerklės oras gali būti labai žalingas ilgainiui. Todėl ruošdami bagažą kelionės metu geriausia turėti drėkintuvus. Padarykite tai prieš miegą, o kai esate dideliame aukštyje, gerkite ir vandenį.

Interneto greitis

Kotedžas pirkti miegamojo lovos pagalvęDažnai ryšys tokiuose aukščiuose yra labai lėtas. Tai iš tiesų gali būti, kad jų visai neegzistuoja. Todėl turėtumėte įspėti savo verslo partnerius, kad bus sunkumų ir kad jūsų atsakymai gali būti atidėti.

Antklodės

Kotedžas pirkti spinta stiklo lentynos

Tai užtikrina gerą namų temperatūrą, tačiau dažnai ji nėra geriausia visiems žmonėms. Štai kodėl turėtumėte galvoti apie papildomas antklodes, kad jaustumėtės patogiai ir patogiai.

Pagrindiniai ugnies apšvietimo įrankiai

Kotedžas parduodamas su įmontuotu židiniu

Tai veiksmas, kurį turite imtis kiekvieną dieną. Įsitikinkite, kad esate susipažinę su židinio funkcionalumu. Jūs turite turėti visus pagrindinius įrankius namuose, o židinio liukas turi būti atidarytas.

snigimas

Kotedžas parduodamas fasado durų sniegas

Dažniausiai nuo lubų iki žemės sumažėja didesnis sniego kiekis. Jie turėtų identifikuoti pavojingas dėmeles ir laikyti vaikus ir naminius gyvūnus. Be to, jūs turėtumėte būti susipažinę su skaidres, taip pat išvengti jų.

Laukiniai gyvenimas

Kotedžas parduodamas sodo lauko plotas fuchs

Dauguma kotedžuose apsupta laukinės gamtos. Žvėrys miega, bet apie kitus galvijus galima pamiršti. Vaikai niekada neturėtų likti be priežiūros. Atliekos išmesti iš maisto, kad jos nebūtų pritrauktos prie laukinių gyvūnų.

Šaltos kojos

Kotedžas pirkti akmens sienų trofėjus

Anksčiau ar vėliau kalnuose yra šaltos ir šlapios kojos. Atsineškite kai kuriuos lietaus batus, kad galėtumėte greitai išeiti iš jų į sniegą. Jie labai lengva uždėti ir apsaugoti jus nuo ledinio, slidžio sniego.

vandens šaltinių

Kotedžas parduodamas fasado stiklo apšvietimo miškas

Viena vertus, jie gali būti gražūs ir raminantys, tačiau, kita vertus, jie kelia galimą pavojų vaikams ir gyvūnams. Jie turėtų žinoti, kur jie yra, ir imtis visų reikalingų saugos priemonių.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =