Pocahontas kostiumas – karnavaliniai kostiumai moterims

Pocahontas kostiumo piešimo žemės spalvos

Padarykite savo kostiumą!

Nepaisant pasiruošimo karnavalui ar tiesiog smagiai, Pocahontas pasirodė esanti puiki herojė. Štai keletas patarimų, kaip naudoti Pocahontas kostiumas gali tinkerti. Mūsų amatų idėja yra pagrįsta kaina ir gali būti greitai įgyvendinama.

Pocahontas kostiumas

Pocahontas kostiumo piešimo audinys
Iškirpti juostelėmis

Pocahontas kostiumo piešimo audinio audinys

Raskite žemės spalvos audinį. Pasirinkite iš vilnos ar kitos augalinės medžiagos, tokios kaip kanapės ar linas. Audinys turi būti pakankamai didelis, kad atitiktų jūsų kūną ir aukštį. Galbūt norite, kad akcento spalva būtų šviesesnė arba tamsesnė. Jums to reikia dėl savo liemens ir kaip sienos aukštyn ir žemyn. Negalima praleisti per daug laiko su audinio spalva. Tačiau įsitikinkite, kad suknelė nedirgins jūsų odos.

Pocahontas kostiumas

Pocahontas kostiumas, gražus mergaitėPadarykite Pocahontas kostiumą (pažvelkite į formos nuotraukas). Pagrindinius modelius galima rasti tinkle arba bet kurioje amatininkų parduotuvėje. Geriausios iš visų, galite pasirinkti papuošalus, kurie geriausiai tinka jūsų kūno formai. Nepamirškite juostų! Kad padarytumėte sieną, supjaustykite audeklo gabalėlį į juostas ir pritvirtinkite.

Raskite modelius tinkle

Pocahontas kostiumas brėžinys-medžiaga-modelis-pakeistas

Pridėti vilnos diržą. Plona virvė taip pat gerai tinka. Galite naudoti viską, kas atrodo tvirta ir natūrali.

Makiažo patarimai ir priedai

Taikykite savižudžius į skruostus ir sukurkite rauginamą išvaizdą. Bet nepersistenkite - Pocahontas nėra oranžinė. Jei jūsų oda yra žiemos blyški, atsigulkite saulėje rauginto išvaizdos su rouge ir savaiminio skutimosi.

sudaryti

Pocahontas moterų kostiumo piešimo audinio makiažas

Jums vis dar reikia karoliai iš medinių karoliukų. Jei norite tai padaryti patys, tuo daugiau, tuo geriau! Pocahontas karoliai yra mėlyni su baltu pakabu. Apykaklė yra puikus būdas pridėti šiek tiek spalvų jūsų kostiumai. Atkreipkite dėmesį į apyrankes, bet neperkraukite jų čia. Pasirinkite vieną ar du priedus. Mažiau čia daugiau.

Tamsus perukas ir plaukų juosta papildomai

Pocahontas kostiumo piešimo audinio plaukų juosta

Rasti ilgą tamsų peruką namuose tobulinimo rinkoje. Jei ieškote perspektyvios išvaizdos, apjuoskite vieną ar dvi ilgas juosteles. Paprastai tamsūs plaukai yra tradiciniai Pocahontas.

Miške

Pocahontas kostiumo piešimo audinio gamta

Kitas Pocahontas kostiumas

Pocahontas kostiumų piešimo modelis

Autentiška mintis

Pocahontas kostiumo piešinys tvirtas išvaizdą

    Linksma moteris 

Pocahontas kostiumo piešimo audinio mados

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 80 =