Gyvulių rašybos - Išskirtiniai gyvūnai, kurie jus šypsosi!

Gyvulių rašybos – Išskirtiniai gyvūnai, kurie jus šypsosi!

Nuostabi laukinė gamta

Kai mes jaučiamės vieniši, galime greitai rasti naują ir ištikimą draugą, kuris niekada neišduos mums ar paliks mums: pirkti ar priimti gyvūną ir suteikti jam visą mūsų meilę! Šiandien šunys ir katės daugumoje namų ūkių tapo beveik vienodais šeimos nariais. Driežai ir gyvatės laikomos egzotiškais augintiniais, tačiau juos augina vis daugiau žmonių ir todėl jų nebėra laikomi išskirtiniais. Tačiau mes pristatome jums tikrai ypatingus naminius gyvūnėlius - jie greičiausiai stebins jus, bet vis tiek jums šypsosi!

Neįprasti gyvūnai - capybara ar capybara

išskirtini gyvūnai capybara

Capybara, arba dar žinomas kaip Capybara, yra didžiausias pasaulyje graužikas. Pavadinimas Kapibara yra charakterizuojamas garanso kalba ir tiesiog reiškia "žolių valdovas". Gyvulys gali augti iki 130 cm. būti ilgai ir nuo 50 iki 70 kg. pasverkite. Nors retai nusprendžiate rūpintis tokiu didžiuliu vandens šernu, mes susiduriame su nuostabiais jo atvejais.

Tipiškas pavyzdys - "Caplin Rous", labai mėgstamas gyvūnų gyvūnas tarp gyvūnų mėgėjų. Ši "Capybara" gyvena Teksase Melano Typaldos šeimoje. Savininkas informuoja, kad gyvūnas negali būti visiškai prisigėręs, taigi, turėtumėte būti labai atsargūs kuriant žmonių ir graužikų ryšį. Vandens šernas reikalauja daug kiemo erdvės ir didelio baseino plaukimui. Tai daugiausia aprūpina šviežia žole ir gėrimais daug vandens. Kaplin visada nori būti su Melaniu ir laikytis jos!

"Annam Bar-Cricket" arba "Vietnamo" baras-kriketas

išskirtiniai gyvūnai
Šis vabalas yra daugelyje biologijos klasių, nes jis gali būti auginamas gana lengvai ir lengvai. Tam reikia tik vidutinio dydžio akvariumo ir keleto natūralių ar dekoratyvinių šakų. Vietnamo siaubo valgė beveik viską, bet ypač laukia gervuogių, gebenių ir sodo salotų. Vien tik vabzdžiai negali ilgai išgyventi ir būtinai turi būti partneriu.

Neeiliniai gyvūnai - Afrikos ežiukas

išskirtinis naminių gyvūnėlių ežiukas

Šis mažasis padaras nesulaukia žiemos, gana greitai pripratė prie žmonių rūpesčių ir gali gyventi iki 10 metų. Jūsų ežero valgymo plane jūs privalote įtraukti įvairias vabzdes, tokias kaip kriketai, mažieji vorai ar kirminai: iš viso jam reikia mažai riebalų ir baltymų turinčio maisto. Afrikos ežiukas yra linkęs į nutukimą, todėl reguliariai jį reikia ištraukti iš narvo ir užtikrinti ilgesnį pasivaikščiojimą namuose.

Kodėl tau reikia pasirinkti čiobrelių ožką kaip naminį gyvūnėlį?

išskirtiniai gyvūnai, nykštukai, ožkosIlgą laiką nykščiosios ožkos laikomos naminių gyvūnų populiacija, kuri yra populiari visais amžiais - netgi Abraomas Lincolnas savo mandatu rūpinosi ožiu Baltuosiuose rūmuose. Maži ožiai yra labai panašūs mažiems šunims ir nereikalauja jokių rūpesčių - jie yra gana simpatiški, draugiški ir tiesiog patinka jų savininkų dėmesį. Svarbiausia, jie valgo šieną, žolę ir lapus - visą dieną jie tiekia jiems reikalingą energiją, tačiau nykštukai vis dar kilnojasi ir nori žaisti su jais su pertraukomis!

Nepaprastas gyvūnas - mini kiaulė

Išskirtiniai naminiai gyvūnėliai

Vienu metu Viktorija Beckhamas nustebino savo meilužį keistu Kalėdų dovanu - ji nupirko jam dvi minipigas! Holivudo žvaigždė George'as Cloony taip pat turėjo gana artimą ryšį su savo miniatiūrine kiaulėmis. "Max" po Cloony visur, jie net pasirodė kartu šaudyti! Keletą kartų aktorius žiniasklaidai sakė, kad Maxas išgelbėjo savo gyvybę 1994 m. Los Andžele įvykusio žemės drebėjimo metu, kiaulė ją pažadino netrukus prieš žemės pakrantės šoką. Miniatiūrinės kiaulės gali būti vedamos ant pavadėlio - galite tiesiog vaikščioti artimiausiu parku kartu su savo augintiniu!

Mini kengūrai reikia daug vietos, kad skubiai judėti

augintiniai išskirtinai

Visame pasaulyje žinomi asmenys, kurie dalijasi savo namus su šiuo neįtikėtinu gyvūnu, yra karalius rock'n'roll Elvis Presley ir reperis Vanilla Ice. Reperis buvo patenkintas savo augintine, tačiau deja jis nesuprato vietinių gyventojų ekstravagantiško skonio. Kaimynė skundėsi veterinarijos tarnybai, kad 27 kg. smaili kengūra užpuolė keletą kartų ir padarė didelę žalą savo automobiliui. Šie gyvūnai yra gana neramūs, gyvena kartu ir dažniausiai naudojasi žolių ir vaisių vartojimu.

Neįprastos gyvūnų rūšys - didžiausias pasaulyje gyvas graužikas

išskirtiniai gyvūnai

Vandens kiaulė yra gana draugiška ir greitai priima naujų draugų

Išskirtiniai gyvūnai šernas

Išskirtinė gyvūnų šunų pora

Puikūs augintiniai mėgsta

Neeiliniai gyvūnai - "Annam Bar-Crickets"

išskirtiniai gyvūnai annamic spears

Neeiliniai gyvūnai - Afrikos ežiukas

Išskirtiniai gyvūnai

Išskirtinis naminių gyvūnėlių ežiukas

Išskirtinis naminių gyvūnėlių ežys

Neeiliniai gyvūnai - nykštukai

Išskirtinis naminių gyvūnėlių ožys

Išskirtinis naminių gyvūnėlių mini ožys

Išskirtiniai gyvūnai

Nepaprastos naminių gyvūnėlių ožkos

Neeiliniai gyvūnai - George Cloony ir jo maks

Išskirtiniai naminiai gyvūnėliai

Neeilinis gyvūnas kiaulių energija

Neįprasti gyvūnai - mini kengūra

Išskirtinis augintinių kengūra

Išskirtiniai gyvūnai

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

11 − = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map