Mūsų dinamiška kasdieniame gyvenime viena taisyklė taikoma visur ir visada interjero dizaino - stengiamės išnaudoti kiekvieną kampą ir nišą namus optimaliai ir užtikrinti mums daugiau gyvenimo ir saugojimo vietos. bet tikrai žinote situaciją: jūsų namuose, yra nepatrauklus sienos, kampai ir / arba kuris dažnai priskiriami ne funkcine užduotį ir jie plikas, nes šlaituose. Žinoma, tai turi būti pakeista, nes dabar kiekvieną centimetrą reikia skaičiuoti. Ką reikėtų daryti su nepatraukliais, nenaudotais paviršiais? Tai yra didelis klausimas, reikia atsakyti į tokias problemas. Kaip jūs galite rasti praktinių ir tinkamų sprendimų pažangių vietų namuose, mes norime parodyti jus iš karto. Raktažodis čia yra įmontuota spinta, ir mes pristatome jums puikias idėjas apie temą. Palikite su mumis ir įkvėpkite mūsų praktinių integruotų spintelių idėjų!

 Saugokite daugiau vietos jūsų namuose!

drabužinės elegantiškas dizainas baltos spalvos

Kur tinka šiuolaikiniai įmontuoti spinteliai?

Labai dažnai atsitinka, kad tam tikros patalpos atmintyje nepakanka. Dažniausiai miegamajame, bet, žinoma, ne tik ten. Įmontuojamos spintos maksimaliai padidina sandėlį ir suteikia daugiau vietos drabužiams ir patalynėms. Panaši situacija darželyje.

Dažnai mes domina, kur priklauso didžiuliai mūsų mažų lobių žaislai. Čia yra praktinis sprendimas, ir tai dar vadinama įmontuotais spintos. Jei nenorite nustebinti savo daugybės knygų kolekcijos gyvenamajame kambaryje, tuomet pasirinksite įmontuotą sieninį bloką. Jis atrodo elegantiškas ir madingas ir turi daug praktinių pranašumų. Joje galite laikyti viską, ko jums nereikia kasdien, bet visada nori būti artimoje kaimynystėje. Virtuvėje šiuolaikiškos namų šeimininkės įrengtos spintos yra visada privalomos. Čia jūs galite pastatyti indus, stalo įrankius, staltieses ir dar daugiau ir viską visada pasirūpinti.

Ar jūsų virtuvėje yra dar vienas praktinis sprendimas? Žinoma, ne, nes įmontuotos spintos yra tikrai geriausios! Pagal laiptais arba mansarda tokios spintos yra būtini, nes jie tiksliai sureguliuoti į pageidaujamą padėtį ir atvira erdvė ir užpildyti ten. Koridoriuje ar į prieškambaris, Built-in spintos yra puikus saugojimo galimybė. Ten galite laikyti savo žiemos drabužius, batus ir avalynę ir skėčiai, žinoma. Praktinis ir elegantiškas tuo pačiu metu, ar ne? Galimi taikymai spintos tikrųjų yra neišsemiamas, jums tik reikia mąstyti kūrybiškai ir sugalvoti geriausią variantą už išmaniųjų kiekis namuose ir rašyti šias naujas funkcijas.

Integruotas batų kabinetas puikiai tinka saugojimui koridoriuje

spintelės batų stovo koridoriuje
 Įtaisytas sienos blokas slepia daug vietos

įmontuotose spintelėse įmontuota spintelė sienoje prieškambaryje

Pasirinkite tinkamą įmontuotų spintų drabužių dizainą

Kalbant apie šio funkcinio baldo dizainą, nieko negalima palikti neišspręstos. Ar tau labiau patinka šiuolaikinis dizainas, ar tu esi gana senovinio stiliaus gerbėjas? Paletė svyruoja nuo klasikinių dizainų, pradedant nuo romantiškų ir prabangių iki azijietiško stiliaus. Vis dar yra integruotų spintelių, turinčių šiuolaikišką, funkcionalų ir super praktišką dizainą, kurį iš tiesų nori daugelis namų savininkų. Nepaisant pasirinkimų gausos, prieš priimdami tinkamą sprendimą turite gerai apsvarstyti savo namų dekoro ir stilius. Tai priklauso tik nuo jūsų norų ir idėjų, ką tiksliai pasirenkate. Visų pirma, galite pasirinkti iš įvairių medienos rūšių, tokių kaip bukas, klevas ar vyšnia. Jų tipiškos spalvos taip pat papildo baltos ir pilkos spalvos. Taip pat yra įmontuota spinta su stumdomomis durimis, lentynos ar stalčiai. Jei norite vizualiai padidinti savo gyvenamąją erdvę, tuomet jūs pageidaujate naudoti drabužine su veidrodinėmis durimis. Jei norite, kad kambaryje būtų daugiau skaidrumo, tada pasirinkite įmontuotą stiklo durų spiną. Jūsų išradingumas neturi ribų!

 Įmontuotas spinta su stumdomomis durimis - moderni, elegantiška ir praktiška

įrengti drabužinės stilingai juodos spalvosUžsakyti įmontuotą spintelę matuoti

Taip, mes pripažįstame, kad pasiūlymas baldų parduotuvėse yra didžiulis. Tačiau daugeliu atvejų tradicinės spintelės netinka tiksliai arba jums nėra visiškai panašūs į jūsų dizainą. Tada turite kitą parinktį, kuri padės išspręsti šią problemą. Tai vadinama įmontuotomis spintelėmis, kurių reikia matuoti! Jei greičiau perkelti į naują pastatą ar palėpės bute ar savo seną butą wanna miss naują ir modernią išvaizdą, tada nustatykite Built-in užsakymą pagamintas geriausias sprendimas jums. Jiems reikia milimetro matmenis savo nišą ar šlaito, o tada galite užsisakyti online Rasti kompaniją, kuri jums sukuria tinkintas spinteles.

Virtuvėje įmontuota drabužių spinta turi būti tinkama, nes kiekvienas milimetras skaičiuojamas

įrengtose spintelėse apšviestas įrengtas spinta virtuvėje

Suplanuokite internetą ir suprojektuokite integruotus drabužine

Internetas taip pat siūlo kitas galimybes, kurios neturėtų būti įvertintos. Tai apie internetinį planavimą ir projektavimą. Jūsų paslaugomis yra internetiniai planuotojai, kurie suteiks jums gerą vizualią idėją, kaip sukurti įmontuotą spintelę. Yra ir kitų internetinių priemonių, kurios yra gana naudingos šiuo požiūriu. Gerai informuoti save ir veikti drąsiai! Kadangi su integruotomis spintelėmis negalima sugalvoti! Tiesiog įnešk savo keturių sienų interjero dizainą į naują, aukštesnį lygį! Ir mes linkime tau to!

 Romantiškas rausvas yra sėkmingas vidiniame spinta modelyje

įrengtos spintelės funkcionaliai įrengtas spinta rožinė

Balta įrengta spinta su integruota stende

įrengtas spintelių praktinis sprendimas su stende

Integruotas drabužių spinta su veidrodinėmis durimis daro mažą prieškambaryje optiškai didesnę

rūbinės yra stilingos ir patogios

Įtaisytose spintelėse yra pakankamai vietos jūsų švarkams ir batai

įrengti spintos yra labai funkcionalūs ir taip modernūs

įrengtos spintelės gyvenamajame kambaryje suteikia stilingą išvaizdą

įmontuotose spintelėse daug daugiau vietos

virtuvėse įrengtos spintos patobulina kambarį

įmontuotomis spintelėmis su atitinkančiu apšvietimu gyvenamojoje erdvėje

įrengtos spintelės gražus gyvenimo idėjas daugiau vietos

įrengtos spintos, išgalvotas gyvenimo idėjas

įrengtos spintelės, gyvenamosios idėjos šiuolaikiniam koridoriui

spintelės gražios balti gyvenimo idėjos šiuolaikinės namuose

įmontuotose drabužinėse prieškambaryje

įrengtos spintos ir neįprastos virtuvės faktūros

įrengtos spintelės baltos ir gražios grindys medžio išvaizdą

šiuolaikiškuose namuose spintelėse pastatytos gražios idėjos

gražūs, modernūs spintelės miegamuoju

gražus gyvenimas šiuolaikinės spintelės miegamajame ir kilimų grindys daugiau komforto

gražus gyvenimo idėjas, funkcines spintos magistro miegamajame daugiau saugojimo ir daugiau vietos

puikios gyvenimo idėjos, funkcinės spintelės, modernios baltos spalvos integruotos spintelės taupo erdvę

gražus gyvenimas šiuolaikinės spintelės rudos, virtuvės virtuvės sala su baltu stalviršiu

gražiosios gyvenimo idėjos sujungia funkcines drabužines miegamajame su veidrodinėmis subtiliomis spalvomis

gražios idėjos, funkcinės drabužinės, modernus namas su daug vietos

virtuvėje gražūs, modernūs spintelės ir baltos funkcinės virtuvės salos

gražus gyvenimas šiuolaikiškos spintelės po laiptais funkcinės saugojimo idėjų daugiau vietos


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 38