Padėkite patalpų baseiną patys – svarbūs patarimai ir idėjos

Padėklai išlieka vienintelis sėkmingas medžiagos pasirinkimas, jei norite kažką sukurti pats. Nesvarbu, ar naudojamas vidinio ar išorinio dizaino, padėklai laikomi absoliučiu smūgiu. Tačiau pastatų padėklų baseinas nėra toks lengvas. Bet mes pasirinkome svarbiausias statybos detales, todėl procedūra yra labai paprasta, todėl gali būti paprastas DIY projektas visiems "DIY" ventiliatoriams.

Paprastai tokio pobūdžio projektas turi būti gerai suplanuotas. Tai reiškia, kad turite aiškiai suprasti statybines medžiagas, įrankius ir konstrukcijas. Pirma, rekomenduojama sukurti eskizą projektui. Be to, baseino vieta yra labai svarbi, nes ji yra tvirta konstrukcija, turinti tik konkrečią vietą. Tai reiškia, kad jūs turite galvoti apie tai, kur sode yra pakankamai saulės.

Galutinis rezultatas yra natūralus vaizdas

baseinas vasarą DIY

Baseino struktūra

Dėl baseino struktūros yra dviejų variantų: apvali ir stačiakampio formos. Jums reikia apie 10 euro padėklų baseinui, kuris surenkamas varžtais ir vinimis. Jei jau turite baseino formą, baseino viduje jums reikia medžio skydo.

Paletės puikiai tinka bet kokiam sodo dizainui, tačiau svarbiausi projekto dalykai yra maži dalykai, kuriuos dažnai pamirštama.

Baseino folijos kokybė ypač svarbi baseino interjerui. Plėvelė turi būti sukurta be raukšlių. Filmo savaiminis klojimas yra labai lengvas, o keletą kartų gaunate aukštos kokybės pamušalu. Jei leisite filmą švelniai nulenkti prie baseino sienų, tuo pačiu metu baseinas išliks pastoviai tankus ir gražus. Kokybiniai plėveliai turi didelį atsparumą UV ir spalvų atsparumą, o tai labai prailgina jūsų DIY projekto ilgaamžiškumą.

Paprasta konstrukcija, bet pasimėgaukite pastatu

Baseino paleidimas iš padėklų
Tinkamai tvarkykite baseino priežiūrą

Taip pat ypač svarbu, kad baseinas būtų filtras. Prieš įsigydami filtrą, rekomenduojama apskaičiuoti baseino dydį, nes sistema turi būti pritaikyta prie baseino dydžio, kad purvą būtų galima nuolat filtruoti.

Norint tinkamai apsaugoti baseiną, rekomenduojama apsaugoti vandenį nuo mikroorganizmų ir baseinų infekcijų. Tai atliekama naudojant chlorą, kuris laikomas privalomu kiekvienam baseinui. Išlaikyti baseiną yra didžiausias prioritetas, nes vasarą infekcijos tikimybė yra labai didelė. Dėl šios priežasties reikia kontroliuoti baseino pH ir išvengti galimo pavojaus vaikams

Paletės - tai laisvalaikio rojus bet kokiam sodo dizainui.

baseinas pats statyti paletę diy

Patalpos vieta yra labai svarbi

Peržiūrėti baseiną iš plokščiųEuro-padėklai

euro paletės paveikslų baseinas Paletės sodo kraštovaizdžio baseinas puikus baseinas DIY paletės baseinas pats statyti paletę diy baseinas iš padėklų diy padėklų stačiakampis baseino dizaino paletės apvalios formos  baseinas pats kuria idėjas Patalpų plyšys sukuria paletes sukurk savo baseiną

 

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 28