Sofos ir sofos – kietas, minkštas baldai gyvenamajai patalpa

Sofos ir sofos monochromatinė interjero svetainė

Mes padėsime jums pasirinkti savo sofą

Kartais mes taip sutelkėme į tris dalykus, apie kuriuos mes pamirštame didelius dalykus. Pavyzdžiui, labai dažnai atsitinka, kad mes ignoruojame sofos svarbą. Vienas iš jų yra Sofos ir kušetės  tiek daug variantų. Daugelio žmonių pasirinkimas gali būti nuobodus ir nesuprantamas.

Tai visų pirma priklauso nuo jūsų poreikių, o ne nuo griežtos taisyklės. Nėra sprendimo, kuris tinka visiems žmonėms. Galite sutaupyti daug pinigų, taip pat daug laiko, jei atliksite tinkamą pasirinkimą. Ir jūs turėsite baldų, kurie puikiai atrodys tavo namuose daugelį metų.

Sofa yra neatskiriama bet kokios svetainės dalis. Galbūt taip pat manote, kad tai yra jūsų vidiniame kiemelyje ar šeimos kambaryje? Ar jūsų atveju turėtų nustatyti tonas likusiai apdailai? Ar jūs pageidaujate neutralaus gabalo, kuris yra pavaldus bendrovei? Nesvarbu, ką norėtumėte, čia pateikiami keli patarimai, kurie padės jums pradėti.

1. Nustatykite tinkamą dydį
Sofos ir kušetės

Sofos ir kušetės pakabukas apšvietimas kilimas gyvenamasis minkštų baldų
Kai kurie dalykai dizaino taisyklėse lieka nepakitę. Tai apima taisykles, susijusias su dydžiu. Negalima tik galvoti apie santykį su kambariu, bet ir apie ilgį ir plotį. Kai kurie iš mūsų yra patenkinti kompaktiškais klausimais, kurie palengvina kartais pokalbius. Kiti nori paversti sofą į asmeninį rojų, kuriame jie nori pasinerti į savaitgalį. Kur norite įdėti sofą? Su šiuo pasirinkimu, jūs turite atkreipti dėmesį į baldų formą. Tinkamos vietos skiriasi, priklausomai nuo to, ar tai yra išlenktas, šampano sofa ar kažkas kita.

Jei nesate tikras, kaip gerai tavo Sofa ir sofos tinka bendrai išvaizdai, tada atlikite kelis veiksmus, kad patvirtintumėte tai.

Su šiek tiek popieriaus ir antklodžių, galite pastebėti vietą, kurioje bus sofa. Toks metodas leis jums nustatyti, kiek vietos šiam kūriniui užims. Taip pat galite geriau suvokti, kas atrodytų šalia kavos ar šoninio stalo ar kitų priedų.

Minkšti baldai stiliaus

Sofos ir kušetės gyvenamasis kėdės medinis langas

2. Stilius, susijęs su kitomis detalėmis

Sofos ir sofos, skiriančios sieną su metaliniu geltonu dalikliuNustatykite kambario stilių, kuriame yra Sofos ir kušetės prieš priimdami sprendimą dėl tinkamo gabalo. Daugelis daro klaidą pirkti sofą, kuri puikiai atrodo salone. Jie nemano, kad jų atmosfera namuose yra visiškai kitokia. Dažnai tokie nupirkti daiktai atrodo labai keista ir jūs tiesiog norite juos kuo greičiau atsikratyti. Ar kambaryje yra moderni, šiuolaikiška tema? Tada turėtumėte pasirinkti sofą, kuri rodo paprastas, tiesias linijas, ir buvo vykdoma ypač neutralių atspalvių. Jei norite daugiau tradicinių dizainų, apsvarstykite tradicines sofas. Šiuolaikiniai kūriniai nuo praėjusio šimtmečio vidurio atrodo gražiai eklektiškai.

Šiuolaikinis interjeras

Dušai ir sofos židinio krosnys medinės grindys miško

3. Padarykite daugiau spalvų į savo pasaulį

Dušai ir sofos juostelės pagalvėlė

Naujoji dailylentės apmušalai pastaraisiais metais buvo daug pigesni. Ar jums patinka audiniai, kuriuos naudojate? Ar esate daugiau į šiuolaikinius dizainus ir modelius? Tada nauja apdaila būtų puikus būdas pasiekti tokį išvaizdą. Niekas nenori to padaryti per daug. Būkite atsargūs, jei pasirinksite drąsų atspalvį.

Ar turite problemų, kad greitai pavargote? Tada aš rekomenduosiu pasirinkti minkštą pilką ar šiltą grietinėlę ir tada padengti ją akcentu pagalvių įvairių atspalvių.

Eklektiškas ir derliaus

Sofos ir kušetės deko sienų dekoro turkio aksomo

4. Tai priklauso nuo tekstūros

Sofos ir kušetės kilimų juostelės spalvinga mansarda

Medžiagos pasirinkimas yra toks pat svarbus, kaip ir stiliaus, formos ir spalvos. Tiesą sakant, galbūt svarbiau nei tai. Prieš pasirinkdami spalvotą sofą, apsvarstykite vaikus ir gyvūnus. Patogaus audinio idėja pradžioje gali atrodyti tobula. Bet jei kas nors pasirodys alergiškas prieš tai, tai pasirodo labai blogai. Oda yra lengva išlaikyti ir nesibaigianti. Ar sofa bus lauke tam tikru metu? Tada audinys su ištverme yra privaloma.

Brow ir pilka spalva

Sofos ir sofos šiltos spalvos schemos užuolaidos paveikslai

5. Ką dar gali padaryti jūsų sofa?

sėdynės ir sofos minkšti baldai pigūs rudieji kilimai

Šie baldų komplektai, atrodo, yra labiausiai tinkami konversijos funkcijai. Kiek kartų jūs pažvelgėte į sofą ir mąstate: "Ar galiu paversti ją lovoje?" Ir mes tikrai nereiškia vien idėjos studentų kambariui. Galite ieškoti apdailos, kuri tinka jūsų nedidelei svečių kambaryje, kurią dažniausiai norite naudoti kaip namą. Nesvarbu, kokie yra jūsų poreikiai, yra įvairių galimybių. Apsvarstykite pirmos klasės modernią sofa-lova. Jis turėtų būti pakeltas ir gali tarnauti jums daugiau nei vienu būdu.

Nuostabus ir praktiškas

sėdimieji baldai ir sofos minkštų baldų puošmenos lovos lovos miegamasis

Lengvai paverskite kambarį į miegamąjį

sėdynės ir sofos minkštų baldų stalviršis apvalus stoglangis

Šiuolaikiškas, šviežios spalvos dizainas

sėdynės ir sofos minkšta fotelio pilka pakabinama lova

6. Mokėkite už kokybę

sėdynės ir sofos minkšti baldai juoda žurnalinis staliukas

Tai gana sudėtinga tema. Kai kurie žmonės jums pasakys, kad mažai pinigų reiškia prastos kokybės. Tai daugiausia teigia dizaineriai, jie mano, kad jie visada yra nepakankamai įvertinti. Jie bijo pigių imitacijų, kurias jie visada randa už kampo. Kiti žvelgia į akis ir atvirai paklaus: ar turėčiau išleisti pinigus į savo vaiko universitetą šioje sofoje? Taigi, ką aš turiu galvoje: nustatykite savo biudžetą ir laikykitės jo. Jei jums reikia sutaupyti mėnesius ar net metus nusipirkti sofą, tada prabangos tai tikriausiai nėra verta. Bet protingas pirkimas gali jums sutaupyti daug pinigų.

Pabaisyti baldai dažnai mums kainuoja daug daugiau. Jei turite suminkštinti sofą kiekvienais metais, galiausiai jis bus brangesnis. Kalbant apie sofas, brangios sofos yra daug mažesnės.

Jei jums reikia sutaupyti, galbūt galite nusipirkti gerą baldų markę

sėdynės ir sofos minkšti baldai geltoni švieži ambiente

7. Koks skubėjimas?

sėdynės ir sofos minkšti baldai žolė žalia pietų stalas apvalūs kėdės

Visi sowrooms ir rinkodaros strategijos yra skirtos jus paskatinti spontaniškai veikti. Bet tai neleidžiama butuose ir automobiliuose! Kodėl tai turėtų skirtis nuo sofų? Ar galite nuspręsti po 20 ar 30 sekundžių? Bet kas atsitiks, jei šiek tiek atsibodysite apie tai. Aš turiu galvoje tai rimtai! Mažos kokybės sofos turi atlošus, kuriuos galite lengvai perstumti pirmyn ir atgal. Tai yra tikras ženklas, kad sofa ilgai nepadės. Klauskite pastolių ir rėmų, kurie buvo naudojami ruošiant.

Taigi būkite labai kritiškai prieš apsipirkdami. Apsvarstykite visas galimybes. Tai gali atrodyti šiek tiek neigiamai. Bet jei esate šiek tiek kritiškesnis, galite įsigyti pirkinį, kuris jus laimės daugelį metų.