Sofa purchase: Tinkamos spalvos dizainerių sofos pasirinkimas

Modernūs sofos su paprasta elegancija sukuria dizainą, kuris yra aukščiau laiko. Tai vis dar malonu akims po metų. Tačiau tinkamos spalvos pasirinkimas gali būti iššūkis. Kaip jūs surasite tinkamą tuščią duris idealiam sofui? Mes parodome, kaip spalvų pasirinkimas tampa vėjas.

Šviesi ar tamsi?

Sulaikyta pilka sofa, o gana ryškiai mėlyna versija? Gana lengvas ar gana tamsus? Apskritai: Labai tamsūs atspalviai ir juoda yra labiau linkusios į matomų dėmių, nei žiebtuvėlio apmušalų. Sunku patikėti, bet ant tamsių sofų ant viršelio galima pamatyti žymiai greičiau plaukus, puvinį ir dėmeles. Jei mėgstamiausia sofa turi tamsų toną, mes rekomenduojame marginti medžiagą. Priklausomai nuo matymo kampo, audinys pakeičia spalvą, todėl dėmės yra mažiau pastebimos.

dizainerio baldai, minkšti baldai, kremo spalvos svetainės idėjos

Neapsisprendę gali prisiminti šį nykščio taisykle: Mažesnius sofos kaip dvivietė ar 3 sėdimų vietų su nugaros gali turėti daugiau neįprastų spalvų ar neįprastų modelius. Net fotelius galima įsigyti ryškiomis spalvomis. Dideli sofos su Šezlongas lounge sofą arba visą kraštovaizdžio, priešingai, yra efektyvesni švelniomis spalvomis.

Galų gale dideli, spalvingi sofos dažnai sutampa su visais kitais baldais kambaryje. Tokiu būdu sofa gali greitai pasirodyti neveikianti. Jei pilkasis modelis yra tiesiog pernelyg nuobodus, galite pridėti spalvingų akcentų su spalvingomis pagalvėlėmis arba antklodė.

Spalvingi dizainerio sofos gyvenamajame kambaryje
Paimkite kambario spalvas

Dar vienas naujo "Gemütlichkeitsinsel" spalvos paaiškinimas yra kitokios patalpos spalvos. Kokią spalvą galite valgyti ar kavos staliuką? Kuris galima rasti lentynose? Kuriuose tonuose yra nuotraukos ant sienos? Sofos ieškantys asmenys turėtų atkreipti dėmesį į kambario spalvas ir paimti juos į sofą. Tai sukuria santūri ir patogią spalvotą simbiozė, paliekant sofos kaip optimalus kosmoso aktą.

"Timeless designer sofas" galima rasti "Renetti" gamintojoje. Ten tradicinis meistriškumas ir modernūs gamybos procesai sukuria aukščiausią kokybę, kuri pernelyg ilgėja.

  Pilka dizainerio sofos gyvenamasis kambarys dekoravimo mesti pagalvę  dizainerio sofos rudos pagalvės balta kapučino spalvapilka dizainerio sofos tamsiai mėlyna ottoman

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − = 66