tvirtas futuristinis namas dizainas australia architektūra

Stilingas futuristinis namo projektas, įsikūręs Australijoje

Australijos kompanija Charles Wright Architects naudoja surenkamąjį ir in situ betoną, kuris sukuria namą, kuris gali atlaikyti stipriausius uraganus Šiaurės Kvinslande.

Dviejų aukštų gyvenamasis rajonas pakrantėje ežero pakrantėje yra atogrąžų miško plote

tvirtas futuristinis namas dizainas australia rezidencija
Atogrąžų miškų plotas yra linkęs į tropinius ciklonus viršutiniame meteorologinių svarstyklių taške. Didelės apimties konteinerių tūriai yra ne tik pakankamai stiprūs, kad būtų atsparūs šiems ciklonams, bet ir išvengti vandens patekimo per laivus.

Pastatas gali atlaikyti stipriausius uraganus Šiaurės Kvinslande

stabilus masyvus futuristinis namo dizainas Australija atsparus atmosferos poveikiui

Charleso Wrighto architektai suprojektavo pastatą savarankišku ir savarankišku. Saulės kolektoriai ant stogo generuoja elektros energiją, o 250 000 litrų vandens sistema leidžia gyventojams pasinaudoti lietaus ir geriamo vandens perdirbimo technologijomis.

tvirtas futuristinis namas dizainas australia struktūra"Mūsų tikslas buvo ne tik sukurti techniniam rezultatui," paaiškina architektai ", bet sukurti pastatą, kuris naudoja gamtines patogumus didžiąja dalimi ir atnaujinanti supančią gimtoji pelkių aplinką."

Namuose yra klimatui nekenksmingas sprendimas aplinkai jautriose vietose, esančiose FNQ paplūdimio atogrąžų miškų pakraštyje

tvirtas futuristinis namų projektas, Australija atsparus atmosferos ciklonams

Pastatas yra pavadintas "Stamp House" ir yra pagražintas išorinis vaizdas, pagamintas iš apvalių duobių tinklelio, kuris eina per sienas ir stogą.

Įėjimas į pastatą yra viršutiniame aukšte

tvirtas futuristinis namas dizainas australia interjeras

Įėjimą į pastatą pasiekia pravažiavimas - ilgas tiltas per vandenį. Viduje didelė pagrindinė svetainė siūlo keletą sėdimų vietų, virtuvę, valgomąjį ir treniruoklių salę. Miegamieji yra sparnuose.

Betonas buvo sukurtas ir izoliuotas su įmontuotu paneleliu stoglangiu, kad būtų užtikrinta pastovi, aušinanti ir patogesnė metinė aplinkos temperatūra

tvirtas futuristinis namas dizainas australia pirmame aukšte

Čia yra daugiau informacijos iš Charles Wright Architektai:

Antspaudų namas
Projekto klientas kreipėsi į CWA, siekdamas pateikti klimatui neutralų sprendimą dėl aplinkai jautrios vietovės FNQ Strand Rainforest krašte. Tikslas buvo ne tik sukurti techninį rezultatą, bet ir statyti pastatą, kuris iš esmės naudoja natūralius patogumus. Pastatas turi sukonstruotą vandens ekosistemą, kuri buvo ilgalaikio bendradarbiavimo su nacionaliniais parkais, aplinkosaugos agentūrų, valstybės ir vietos valdžios rezultatas.

 Projekte naudojami masyvūs atramos, kad būtų sušvelnintas galimų potvynių poveikis ir "Karališkojo potvynio" potvyniai, veikiantys ciklonais. Projektas buvo sukurtas siekiant išlaikyti tvirtus ir intensyvius ciklonus.

Dizainas pagamintas iš naujo pastatyto betono ant kvadrato     tvirtas futuristinis namas dizainas australia apšvietimas

Categories: architektūra

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 1 =