Praktiniai ir nesudėtingi - šie Kalėdiniai papuošalai kaip vyrai 

Nors daugelis iš jų yra visiškai Sapīcis ir pasakyti su įsitikinimu, kad ji paprastai vyras ar paprastai Moteris neegzistavo arba apibūdinimas skamba bent pasenusi, mes vėl ir vėl, kad vyrai ir moterys vis dar pažymėkite kitaip ir tikrai ne tik lytinių požymių rasite skiriasi.

Po to, kai aš paklausiau savęs: kaip jūs, vyrai (jei yra) papuoštų savo vietą Kalėdoms, šiandien nusprendžiau parašyti straipsnį tik vyrams.

Kadangi jau ilgą laiką nagrinėju šią temą ir dažnai žiūrėjau į vyrų suvokimo idėją, pagaliau pradėjau tyrinėti šią temą.

Kalėdines dekoracijas vyrai skirtingai interpretuoja 

Kalėdų puošmenos maenner hipster

Jis man šiek tiek nustebino, bet jūs iš tikrųjų galite daug pasakyti apie "vyro suvokimą (tik) Kalėdų metu".

Ekonominiu požiūriu vyrai ir moterys yra dvi skirtingos tikslinės grupės. Vyrų poreikiai iš esmės skiriasi nuo moterų poreikių.

Spalvos, figūros ir skonio skiriasi vyrams nei moterims. Be manęs per daug pasinerti į lyčių klausimus ir apibendrinti vyrų dalykas, aš norėčiau teigti, kad gryna spalva jauna erwachsenerMann rinktųsi gana prislopintas atspalvių pilka / mėlyna masto intuityvus.

Jei ne visi, tai būtų, kad žmogus puošia į opłatkowe savanoriškai savo namus ar savo pareigas, jis būtų "žaisti saugu ir" mano patirtis klasika Kalėdų "žalia, sidabro, labai mažai raudonos arba neutraleFarbduoin juoda ir balta Nenoriu , Tai priklauso nuo to, kas žmogus rengia šį apdailą.

Jei gerai žinomas teiginys, kad vyrai yra medžiotojai, medžiotojas (net ir Kalėdų metu) norėtų parodyti savo trofėjus ir padaryti juos matomu visiems, kurie atvyksta į jo namus.

Garbingas ir ištikimas gali būti Christmassy išraiška 

Kalėdų puošmenos maenner hipster saldus enterprice
originalus, praktiškas ir visada stebina 

Kalėdų puošmenos vyrų hipster saldus Kalėdų eglutės parketas

Kalėdų puošmena vyrų apartamentuose gali atrodyti gana šmaikšta ir šiek tiek gaila dizaino požiūriu. Dizaino kompetencijos visiškai kompensuotų pastebimas entuziazmas ir būtent tai visada liktų lankytojo atmintyje.

Jei žmogus jau stengiasi papuošti vakarėlį, tai vis tiek būtų istorinis momentas, dėl kurio žmogus teigia, kad jis turi visas kūrybines galimybes. Ir kai jis pradeda tai daryti ir smagiai, jis nebus sustabdytas.

Pažymėjo, kad vyro dar kartą, kad jo Kalėdų kažkas turi ar net sužavėtas, neturėtume stebėtis, apie blizgučiai barzda ar mini Kalėdų kamuolys į savo veido plaukų. Vyrai dažnai atrodo grubus ir nepoliruoti, bet gali greitai sąmojingas, kvailas ir netgi labai išradingi, kai jie nori įkvėpti ką nors konkretaus.

Vyrai yra racionalūs ir šiek tiek skiriasi estetika 

Kalėdų dekoracijos vyrų hipster saldus Kalėdų eglės vidutinio formatoLošimo žmogus yra sėkmingas žmogus 

Kalėdų puošmena vyrų hipster saldus spiderman

Žmonės galvoja ir suvokia kitaip nei moterys, todėl būtų galima rasti Kalėdų papuošalus labiausiai nepaprastose vietose. Vietos, kurias žmogus tikrai myli ir, kad jis jaučiasi ypatingas, galėtų būti erdvės, kuriose jis išeina ir jaustis patvirtinta.

Tokie kambariai būtų, pavyzdžiui, garažas, tualetas ar jo studija. Žinoma, yra daug išimčių, tačiau mes nenorime parašyti apie ją visą knygą, todėl bandau būti kuo trumpesnė.

Kalėdinis papuošimas yra nedidelis, bet puikus 

Kalėdų puošmenos maenner saldus Kalėdų eglės geležies žmogus

Po mano tyrimų aš rasiu, kad MAN galėjo papuošti visą šventinį namelį su daugybės alų kalėdiniais leidimais. Taigi praktinis žmogus gali nužudyti du paukščius vienu akmeniu ir palaipsniui "išgerti" gražų ir funkcinį apdailą. Tai taip pat sutaupys nuobodų valymą ir valymą po atostogų.

Vyrai mėgsta žaisti ir apskritai tai yra nesudėtinga. Kalėdų dekoracijos vyrams, kurie tikrai išryškina iškilmingumą, gali būti superherojus ir animacinių filmų personažai! Papuošti festivalį yra labai individualus dalykas, kurio dėka jūs galite save gerai identifikuoti.

Vyrai gali nustebinti, jei jie to nori 

Kalėdų puošmenos maenner hipster saldus

Pavyzdžiui, išradingą žmogaus pusę galima atpažinti tuo, kad žmogus gali naudoti atrodytų netinkamus įrankius kaip Kalėdų dekoro. Vyras gali lengvai paversti varžtus, matus, replės ir kitus "vyrų lobius" į gražius aksesuarus.

Pasibaigęs pirmosios pagalbos vaistinėlė su gelbėjimo antklodė iš aukso ar sidabro būtų pagrindinis kalėdinis dekoras, skirtas vyrui už meistriškumą, nes jis turėtų jį išpakuoti.

Su šiek tiek daugiau įgūdžių galite pastatyti šviesos žvaigždutę iš 2 įspėjamųjų trikampių. Kalėdų eglutė pagaminta iš kietmedžio likučių ar Kalėdų papuošalų iš senų stalo įrankių būtų entsprechen.Die pat kūrybinis esmė žmogus sąrašą gali eiti tiek, kiek vyrai gali padaryti tikrai stebina cool stuff, jei jie tik nori vieną kartą.

Palaipsniui jūs geriate kalėdines papuošalus 

Kalėdų dekoravimas vyrų hipster saldaus alaus

Galutinis rezultatas skaičiuojamas

Kalėdų puošimas saldžioji galva

Tai taip pat turi būti įdomu 

Kalėdų puošmenos maenner hipster saldus Southpark

Perdirbimas ir dar daugiau 

Maenner saldaus alaus dangtelis

Tegul vyras parodo savo stipriąsias puses 

Kalėdų dekoravimas vyrų hipster sweet starwars

Tai gali būti taip paprasta 

christmas dekoravimas vyrų hipster saldus kalėdinis eglutė

Paruošk žmogui tikru malonumu 

Kalėdų dekoracijos vyrų hipster saldus Kalėdų eglutė avenders

Maldininkų kolekcija - taip MAN supranta vakarėlį 

Kalėdų puošmenos maenner saldus Kalėdų eglės kerštas

Kalėdų dekoracijos vyrų hipster saldus Kalėdų eglutė pašto dėžutė

Vyrai pažymi kitaip nei moterys 

Kalėdų dekoravimas vyrų hipster saldus Kalėdų eglutė bw

Jausmingas ir stilingas 

Kalėdų puošmenos žmogus hipster saldus Kalėdų eglutė

Pasibaigęs gelbėjimo antklodė gali tapti praktine apdaila 

Kalėdų dekoravimas vyrų hipster saldus Kalėdų eglu gelbėjimo antklodė

paprasta ir efektyvi 

Kalėdų puošmenos vyrams hipster saldus Kalėdų eglutė

christmas dekoravimas vyrų hipster saldus kalėdinės eglės siena

 

Categories: apdaila

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1